İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yalova Termal Dolmuş Saatleri

Yalova Termal Dolmuş Saatleri

Yalova Termal dolmuş saatleri yol durumu, trafik veya hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat belirtilen rotada her gün belirtilen saatlerde dolmuşlar hizmetlerine devam etmektedirler. Saatlerinin belirgin olması da tüm vatandaşları memnun etmektedir.
Termal tesislerin, kaplıcaların, oldukça yoğun olduğu Termal ilçesi, pek çok yurt içi ve yurt dışı ziyaretçiler tarafından tercih edilen birçok tesise ev sahipliği yapmaktadır. Yalova merkez ile Termal arası yaklaşık olarak 12 km’lik bir mesafededir. Otogardan kalkan araçlarla Termal’e kolaylıkla ulaşım sağlanabilir. Son derece işlek olan bu hatta sabah ve akşam gidiş ve dönüş olanağı mevcuttur. Yalova merkezden Termal’e gidilebileceği gibi Çınarcık üzerinden de Termal’e kolaylıkla ulaşım araçları ile varış sağlanabilir.
Yalova Termal dolmuş saatleri belirli saatler arasında yer almaktadır. Bu saatler ise sabah 07:02, 07:09, 07:15, 07:21, 07:27, 07:33, 07:39, 07:45, 07:51, 07:57 şeklinde olmak üzere en geç 21:03’e kadar her saat aynı dakikalarda yolculuk etmek isteyenlere hizmet verilmek üzere belirlenmiştir.
Pandemi koşulları nedeni ile dolmuş saatlerinde bazı gecikmeler söz konusu olabilir. Aynı zamanda hava koşulları ya da trafik de dolmuşların kalkış saatlerinde değişiklikler görülmesine neden olabilmektedir. Ayrıca Covid-19 nedeni ile maske takmadan araca binmek yasaktır. Bu nedenle yüz maskesi ile binilmesi gerekmektedir.
Yalova Termal dolmuş fiyatları ise yapılan son güncellemeye göre 4 TL olarak belirlenmiştir.
Yalova merkez ve Termal arası otobüs hattı ise ortalama olarak 23 dakika sürmekte ve trafik, durakta durma, yolcu alma gibi nedenlerden ötürü yolculuk sürelerinde değişkenlik olabilmektedir. Termal ilçesine gitmek için Yalova merkezden kalkan otobüs, minibüs ya da dolmuşları tercih ederek ulaşım sağlayabilir ayrıca çevre ilçelerden de Termal ilçesine kolaylıkla gidebilirsiniz.

 
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.