İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yalova Armutlu Dolmuş

Yalova Armutlu Dolmuş Saatleri

Yalova Armutlu dolmuş saatleri, Armutlu ilçesinde tatil yapmak isteyen ya da Armutlu’da yazlık sahibi olan birçok kişi için özellikle de yaklaşan yaz aylarında en merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor.
Genel olarak yaz aylarında çok daha fazla rağbet gören ve bir tatil beldesi olan Armutlu, Yalova dışında hem İstanbul’a hem de Bursa’ya yakınlığı ile oldukça fazla ziyaretçinin de tercih ettiği bir yerdir.
Yalova’dan Armutlu ilçesine gitmek isteyen kişiler öncelikle aradaki mesafe ve yolculuk süresini merak etmektedir. Yalova merkez ve Armutlu arası 55 km mesafededir. Otobüs, minibüs ve de dolmuşlar ile Armutlu ilçesine rahat bir şekilde yolculuk edebilirsiniz.
Yalova merkezden kalkan ve Armutlu’ya giden dolmuş saatleri de bir diğer merak edilen bir konudur. Yalova Armutlu dolmuş saatleri hakkına bilgi verecek olur isek: Armutlu ilçesinden 06:45, 07:45, 08:45, 10:45, 12:45, 14:45 ve 16:45 saatlerinde Yalova merkeze ulaşım hizmeti verildiği belirtilmiştir. Yalova merkezden Armutlu’ya ulaşım saatleri ise 07:00, 08:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00 ve 17:00 olmak üzere belirtilmiştir. Ancak belirtilen saatlerde zaman zaman oynamalar olabilmektedir. Dolmuşların yeterli yolcu sayısına ulaşmaları durumunda, hareket saatinden de önce kalkış yapabildikleri görülmektedir. Bu nedenle bu durumu göz önünde bulundurarak hareket edilmesi tavsiye edilmektedir. Hafta sonları ise ulaşım yapılmamaktadır.
Kötü hava koşulları, yol çalışması, kaza veya trafik nedeniyle dolmuşlar, planlanan kalkış saatini değiştirebilir, belirtilen saatlerde farklılık oluşabilir. Koronavirüs nedeniyle dolmuşlara maskesiz binmek yasaktır. Aynı zamanda dolmuşlarda maske satılmaz. Bu nedenle maskeli bir şekilde dolmuşları kullanmanız gerekmektedir.

Yalova Armutlu bilet fiyatları da merak edilen diğer konulardan biridir. Yalova merkezde ido iskelesinin yanında bulunan dolmuşlar ile 18 TL’lik bir ücret karşılığında Armutlu’ya kolaylıkla gidebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.