İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Van Dolmuş Saatleri

Van Dolmuş Saatleri

Van Türkiye’nin kültürel miras açısından önemli bir konuma sahip olan içerisinde Van gölünü bulunduran bir ilimizdir. Van ilinde Van gölü olmasından dolayı Türkiye de ve hatta Dünya da da bilindik bir ilimizdir. Van ili Türkiye de en kalabalık iller arasında 19. sırada yer almaktadır ve Doğu Anadolu bölgesinde bulunmaktadır. Nüfusu yaklaşık olarak son sayımlara göre 1 milyon 200 bin nüfusa sahip Van ili nüfus olarak bulunduğu bölgenin en kalabalık ili olmaktadır. Van iline ait dolmuş seferleri Van şehrinde Özel Halk Otobüsleri olarak bilinmektedir ve aynı dolmuş gibi küçük minibüsler kullanılmaktadır. Van iline ait Tüm Özel Halk otobüsü seferlerine web sitemizden ulaşabilmek mümkündür. Van hakkında diğer detaylı bilgilere ulaşabilmek için  Van Büyükşehir Belediyesi resmi sitesinden ulaşabilmek mümkündür.

Van ili Özel Halk Otobüsü Güzergahları

Van ili Halk Otobüsleri ile şehrin bir ucundan diğer bir ucuna Özel Halk Otobüsleri ile gidebilmek yoğun sefer saatleriyle çok kolay bir hal almıştır.

Sırasıyla; Bahçesaray – Başkale – Çaldıran – Çatak – Edremit – Gevaş – Gürpınar – İpekyolu – Muradiye – Özalp – Saray  – Tuşba

Van ili Özel Halk Otobüsü Saatleri 

Van ili Özel Halk Otobüsleri Sabahın erken saatlerinde başlayıp gecenin geç saatlerine kadar devam etmektedir. minibüs Sefer saatleri hakkında sitemizde son güncel haliyle paylaşılmaktadır. Van Özel Halk Otobüsü Saatleri genel hat bilgileri baz alınarak paylaşılmıştır. Hat saatleriyle ilgili olası bir değişim söz konusu olduğunda dolmuş sefer saatleri güncellenecektir.

Özel Halk Otobüsü Kalkış saati 

Sabahın erken saatlerinde saat 06:30 da ilk durak yerinde bulunmaktadır. Saatler 07:20 gösterdiği zaman kalkış seferleri başlamaktadır. Her 20 dakika da bir yeni sefer uygulanan bu sefer gecenin geç saatlerine kadar 22:00 saatiyle birlikte son bulmaktadır.

Van ili Özel Halk Otobüs Ücretleri

Van ili özel halk otobüsleri ücretleri son güncellemeler ile birlikte 3 ₺ olarak belirlenmiştir. Van iline ait ücretler hakkında bir güncelleme olduğunda dolmuş minibüs sitemiz  tarafından ücretler güncel hale getirilecektir. Siz değerli okuyucularımızın hizmetine sunulmaya devam edecektir.

Daha detaylı diğer illerimiz için  van dolmuş saatleri saatlerine ulaşabilmek için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.