İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üsküdar Şile Dolmuş Saatleri

Üsküdar Şile Dolmuş Saatleri

Üsküdar Şile dolmuş saatleri dolmuş kullanan yolcular tarafından merak edilmektedir. Üsküdar Şile arası yaklaşık olarak 65 km’dir. Dolmuş Üsküdar Marmaray durağından kalkarak Şile terminali son durak olmak üzere 180 dakikalık bir yolculuk söz konusudur.
Üsküdar Şile dolmuş saatleri pandemi nedeniyle aksamış olsa da genellikle Üsküdar’dan ilk sefer 07.45, son sefer ise 22.30’dadır. Bir saat veya 45 dakika aralıklarla otobüsler hareket etmektedir. Hafta sonu ve hafta içi saatleri aynıdır.
Üsküdar Şile dolmuş fiyatları 2018 yılındaki güncelleme ile 15 TL’dir. Öğrenci biletleri ise 10 TL’dir. Üsküdar’dan Şile’ye dolmuş değil, uzun yol otobüsü kalkmaktadır. Kişi başı 15 TL ile 2 saat içerisinde şile otogarına varılmaktadır.
Üsküdar Şile arası duraklar Şemsipaşa’dan başlayarak Üsküdar Marmaray, Şehit Çetin Can, Setbaşı, Fıstıkağacı, Kuruçeşme, Bağlarbaşı Kültür Merkezi, Şehit Erol Olçok, Altunizade, Namazgah, Santral, Sütçü İmam Caddesi, 15 Temmuz Şehitler Meydanı, Ümraniye, Ümraniye Son Durak, 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi durağı, Atakent ve hemen ardından Mithat Paşa Caddesi durağı, Ümraniye İski, Çakmak Köprüsü durağı, Şile Yolu, Huzur Mahallesi, Serindere, Plazalar, Madenler, Çamlık, Sancaktepe Kavşağı, Halit Bin Velit Camii, Nar Sokak, Vatan Caddesi, Yeni Doğan Üstgeçit, Selahattin Eyyubi Caddesi, Nişantepe Sapağı, Kasaba Evleri, Ömerli Çayırı, Kömürcüoda Sapağı, Üvezli Sapağı, Yeşilvadi Sapağı, Sofular Sapağı, Kızılcaköy Sapağı, Vasıf Topçu Fen Lisesi, Işık Üniversitesi Kampüsü ve sonrasında Meşrutiyet Köyü Sapağı, İhtisas Caddesi, Ahmetli Köyü Sapağı, Sedir Sokak durağı ardından da Kumbaba Sapağı, Belediye Dinleme Tesisi, 2. Merdiven Sokak, Üsküdar Caddesi, Bayrak Caddesi duraklarından geçerek son olarak Şile Terminal’e gelir. 53 duraklık bir yolculuktur. Şile’den Üsküdar’a giderken bazı duraklar değişir ve dönüş yolu da 50 duraklık uzun bir yoldur.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.