İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sinop Dolmuş Saatleri

Sinop Dolmuş Saatleri

Sinop Türkiye’nin bir ilidir. Karadeniz Bölgesinde yer almaktadır. Sinop ili dolmuş saatleri sitemizde yayımlanmıştır. Sinop ilinde dolmuş dışında otobüs ve Halk otobüsleri de kullanılmaktadır. Sinop iline ait minibüs saatleri sitemizde en güncel haliyle paylaşılmıştır. Olası bir değişiklik durumunda web sitemizde güncellenerek yayınlanacaktır. Sinop iline ait diğer bilgiler için Sinop belediyesi resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sinop Dolmuş Saatleri

Akliman – Dibekli Hattı

Akliman Dibekli Hattı Dolmuşları sabahın erken saatlerinde başlamaktadır. Hafta içi sabah saat 06:30 da başlayan dolmuş seferleri her 15 dakika da bir yeni sefer düzenlenerek hafta içi tüm günler devam etmektedir. Akşam saat 22:30 da son sefer yapılmaktadır. Hafta sonu Cumartesi günleri ise seferler sabah saat 06:30 da her 15 dakika da bir yeni seferler düzenlenmektedir. Akşam saat 22:00 saatlerine kadar seferler devam etmektedir.

Korucuk – Otogar  Kiraz Tepe Hattı 

Korucuk Otogar Kiraz Tepe  Hattı Dolmuşları sabahın erken saatlerinde başlamaktadır. Hafta içi sabah saat 06:30 da başlayan dolmuş seferleri her 15 dakika da bir yeni sefer düzenlenerek hafta içi tüm günler devam etmektedir. Akşam saat 22:30 da son sefer yapılmaktadır. Hafta sonu Cumartesi günleri ise seferler sabah saat 06:30 da her 15 dakika da bir yeni seferler düzenlenmektedir. Akşam saat 22:00 saatlerine kadar seferler devam etmektedir.

Korucuk – Bostancılı Hattı 

Korucuk Bostancılı Hattı Dolmuşları sabahın erken saatlerinde başlamaktadır. Hafta içi sabah saat 06:30 da başlayan dolmuş seferleri her 15 dakika da bir yeni sefer düzenlenerek hafta içi tüm günler devam etmektedir. Akşam saat 22:30 da son sefer yapılmaktadır. Hafta sonu Cumartesi günleri ise seferler sabah saat 06:30 da her 15 dakika da bir yeni seferler düzenlenmektedir. Akşam saat 22:00 saatlerine kadar seferler devam etmektedir.

Havaalanı – Cezaevi – Fen Fakültesi Hattı

Havaalanı – Cezaevi – Fen Fakültesi Hattı Dolmuşları sabahın erken saatlerinde başlamaktadır. Hafta içi sabah saat 06:30 da başlayan dolmuş seferleri her 15 dakika da bir yeni sefer düzenlenerek hafta içi tüm günler devam etmektedir. Akşam saat 22:30 da son sefer yapılmaktadır. Hafta sonu Cumartesi günleri ise seferler sabah saat 06:30 da her 15 dakika da bir yeni seferler düzenlenmektedir. Akşam saat 22:00 saatlerine kadar seferler devam etmektedir.

Sinop iline ait dolmuş saatleri sitemizde en güncel haliyle paylaşılmaktadır.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.