İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ordu Dolmuş Saatleri

Ordu Dolmuş Saatleri

Ordu denilince akla ilk gelen hepimiz için sanırım fındık olmalıdır. Ordu Dolmuşları Şehrin bir ucundan bir diğer ucuna sürekli olarak seferler düzenlemektedirler. Orduya bir iş, öğrenim veya gezmek için gidiyorsanız Ordu dolmuşlarına binebilirsiniz. Orduda ulaşım çok rahattır taksiler, Ordu Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu Ordu Belediye Otobüsleri (Halk otobüsleri) ile şehirde ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Ordu dolmuşları genel anlamda fiyatları uygundur. Sefer saatleri de hafta sonu ve hafta içi sık gerçekleştirildiği için dolmuşlarda yoğunluk oranları belirli saatler haricinde % 50 seviyesinde izlenebilmektedir. Ordu dolmuş saatleri hakkında sizler için 2022 güncel saat hat ve ücretlerini Ordu Dolmuş Saatleri sitemizde yayımladık. Ordu Dolmuşları sürekli gidip geldiği için ve ring attıkları için sürekli dolmuş seferleri bulabilmek mümkündür.

Ordu Dolmuş Hat ve Güzergahları 

Ordu- Günye – Giresun – Altınordu – Çaybaşı – Şebinkarahisar – Aybastı hatları olmak üzere güzergahlar listelenmektedir.

Ordu Dolmuş Saatleri 

Ordu dolmuşları sabahın ilk saatlerinde ilk kalkış yerinden sabah saat 07:00 da kalkmaktadır. Her saat başı sabah saat 08:00 – sabah saat 09:00 – sabah saat 10:00 – sabah saat 11:00 – öğlen saat 12:00 – öğlen saat 13:00 öğleden sonra saat 14:00 – öğleden sonra saat 15:00 – öğleden sonra saat 16:00 -akşam saat 17:00 – akşam saat 18:00 – akşam saat 19:00 – akşam saat 20:00 – akşam saat 21:00 – akşam saat 22:00 olarak son sefer saatine kadar günün her saatinde ordu halkına hizmet verebilmektedirler.

Ordu Dolmuş Ücretleri

Ordu dolmuş ücretleri 01.01.2022 tarihinden itibaren güncellenmiştir. Siz değerli okuyucularımıza ordu dolmuş ücretleri sitemizde günce olarak yayımlanmıştır. Ordu dolmuş ücretleri hakkında ilerleyen zamanlarda Ordu dolmuş ücretleri ve fiyatları değiştiği taktirde sitemizde güncellenecektir ve sizlere güncel haliyle birlikte paylaşım yapılacaktır. Ordu dolmuş ücretleri çoklu tarife olarak paylaşılmaktadır.

İndirimli Öğrenci ücreti : 4 ₺ olarak uygun bir ücret olarak belirlenip, orduda okuyan değerli öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur

Tam indi – bindi ücreti: 5 ₺ olarak belirlenmiş olup ücretleri diğer şehirlere göre Tam dolmuş ücretleri de ordu halkı tarafından uygun bulunmuştur.

Ordu ili hakkında daha fazla bilgiler alabilmek için ordu iline ait  https://www.ordu.bel.tr/ internet sitesinden ordu iline ait diğer kültürel ve miraslar hakkında bilgi alabilirsiniz. https://www.dolmusminibussaatleri.com

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.