İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Muğla Köyceğiz Dolmuş Saatleri

Muğla Köyceğiz Dolmuş Saatleri

Muğla Köyceğiz dolmuş saatleri kapsamında yapılan yeni düzenlemeler ile beraber yeni saatlerin oluşturulduğu da bilinmektedir. Hareket saatlerinin genel olarak bazı zamanlarda değişime uğradığı bilinmektedir.
Yapılan yeni düzenlemede ise pandemi sürecinin etkili olduğu söylenilmektedir çünkü bu süreç tüm toplumun sağlığını yakından etkilemektedir. Bu yüzden de toplumun sağlığını iyileştirmek ve sağlıklarını korumak için bu şekilde önlemler alınmaktadır.
Söz konusu olan durumdan ötürü kişilerin dolmuşlara binebilmeleri için seyahat kartlarına HES kodlarının tanımlamalarını yapmaları gerekmektedir çünkü bu kod sayesinde kişilerin Covid-19 acısından riskli olup olmadıkları bilinmektedir.
Muğla Köyceğiz dolmuş saatleri için belirli bir hareket güzergahı ve saatleri belirlenmiştir. Bu yüzden de bu dolmuşlarda hizmet veren kişilerin hem dolmuşların güzergâhlarına hem de hareket saatlerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu anlamda ise kişilerin durak harici alanlarda dolmuşa binmeyi beklememeleri söylenebilmektedir çünkü dolmuşların yolcu alabilmesi için gerekli olan yerlere duraklar oluşturulmuştur.
Muğla Köyceğiz dolmuş saatleri hafta içi ve hafta sonları farklı saatlerde hareket etmektedirler. Bunun yanı sıra ise dini, milli bayramlar ve pandemiden dolayı getirilen yasaklardan dolayı da dolmuşların saatlerinde değişikliklerin olduğu söylenilmektedir. Bu yüzden de kişilerin bu saatleri takip etmeleri tavsiye edilmektedir.
Söz konusu olan dolmuşlar hafta içi sabah saat 10.00′ da seferlerine başlamaktadır. Daha sonrasında ise 11.15, 13.00, 15.00, 16.45, 17.15 saatlerinde hareket ederek seferlerini tamamlamaya çalışmaktadırlar. Bunun yanı sıra ise hafta sonunda hareket eden iki dolmuşun olduğu söylenebilmektedir. Bu dolmuşlar saatleri ise sabah saat 07.00 ve akşam saat 17.00′ dir. Bu saatlerde seferleri gerçekleştirecek olan dolmuşların engelli kullanımına uygun olması veyahut da bisiklet taşıma aparatı olmasına dair bilgilendirmeler de kişilere verilmektedir.
Muğla Köyceğiz dolmuş ücretleri ise Kentkart ile 13,10 TL iken nakit ise 16,10 TL’dir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.