İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Muğla Dalaman Dolmuş Saatleri

Muğla Dalaman Dolmuş Saatleri

Muğla Dalaman dolmuş saatleri bu bölgede yaşayan ve bu bölgeye özellikle yaz aylarında gelen kişilerin merak ettiği bir sorudur. Bu sorunun yanında ise bu yolculuk süresinin ne kadar olacağıdır.
Söz konusu olan dolmuşlar hakkında bilgi almak isteyen kişiler için bu bölgeler arası mesafenin 88 km olduğu söylenebilmektedir. Buna ek olarak ise yolculuğun bir buçuk saat kadar olduğu da ifade edilebilmektedir.
Son zamanların gündeminde olan pandemi süresi dolmuşları da yakında etkilemiştir. Bu etkisini ise dolmuşların saatlerini değişmesi yönünde ve dolmuşa binme kuralları oluşması yönünde olmuştur. Bu anlamda ise kişilere dolmuşa binerken yüz maskesi takmaları gerektiği söylenmektedir. Aksi takdirde kişilerin dolmuş ile yolculuk yapmasına izin verilmemektedir. Bunun yanı sıra dolmuşlarda hijyen sağlamak amacı ile dezenfektanlar bulunmaktadır. Bu dezenfektanı da binişlerde kullanmaları tavsiye edilmektedir.
Muğla Dalaman dolmuş saatleri hafta içi ve hafta sonu olarak ayrılmıştır. Kişilerin seyahat yapacakları güne göre dolmuşların saatlerine bakmaları gün içerisinde daha planlı ilerlemelerini sağlayacaktır. Bu anlamda ise hafta içi dolmuşların ilk hareket saatinin sabah saat 05.50; ikinci hareket saatinin ise 06.40; üçüncü hareket saatini ise 07.00 da olduğu bilinmektedir. Dolmuşun hafta içi son hareket saati ise 22.50 şeklindedir. Bu saatler arasındaki seferler ise yirmi dakika aralıklarla ilerlemektedir.
Muğla Dalaman dolmuş ücretleri ise Kentkart 17,30 TL iken nakit ise 22,40 TL olarak belirtilmiştir. Hafta sonunda hareket eden ilk dolmuşun da aynı şekilde sabah saat 05.50; ikinci dolmuşun 06.40 ve üçüncü dolmuşun da 07.00′ da olduğu bilinmektedir. Son seferin ise saat 22.50 de olduğu kişiler ile paylaşılmaktadır. Tüm bunlara ek olarak ise dini bayramlarda, milli bayramlarda ve virüsten dolayı getirilmiş olan yasakların olduğu günlerde dolmuşların hareket saatlerinde değişikliklerin olacağının bilinmesi gerekmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.