İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mersin Tarsus Dolmuş Saatleri

Mersin Tarsus Dolmuş Saatleri

Mersin Tarsus dolmuş saatleri kapsamında yolculuk yapan kişiler yaklaşık olarak 29 kilometre yol gideceklerdir. Genel olarak ise bu yol 40 dakika sürmektedir ancak gelişen hava şartları ve trafik nedeni ile bazen bu saatlerde değişiklikler yaşanabilmektedir. Bu yüzden de yolcuların bu konularda anlayışlı olmaları gerekmektedir ve bu dolmuşların hareket saatleri belli olduğu için gitmek istedikleri yere gitmeden önce bu hareket saatlerine bakmaları ve hesaplama yapmaları tavsiye edilmektedir çünkü bu şekilde plan yapmaları kişilerin gidecekleri yere gecikmeden gitmelerine yardımcı olacaktır.
Mersin Tarsus dolmuş saatleri kapsamında hizmet veren dolmuşların genel olarak hafta içi ve hafta sonu hareket saatleri farklılık göstermektedir. Bununla beraber dini- milli bayramlarda ve son zamanlarda hayatımızda olan Covid- 19 virüsünden dolayı da hareket saatlerinde değişikliklerin olabileceği söylenilebilmektedir. Bu anlamda ise özellikle pandemi sürecinin zorlu olması ve bu virüsün de bulaşıcı olmasından dolayı Mersin Tarsus dolmuş saatleri kapsamında hareket eden dolmuşların geçici bir süre hareket saatlerinin belirtilmediği söylenilebilmektedir. Bu şekilde olmasının sebebi ise söz konusu olan salgın sürecinin en kısa sürede atlatılmasını sağlamaktır. Mersin Tarsus bilet fiyatları da kısa ve uzun mesafe olarak değişkenlik göstermektedir.
Söz konusu süreçte hareket eden dolmuşlarda ise dezenfektan bulunmaktadır. Kişilerin ise dolmuşlara binişlere bu dezenfektanları kullanmaları tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra ise dolmuşlarda yüz maskesi olmayan kişilerin de alınmadığı bilinmektedir çünkü salgın sürecinin olmasına neden olan Covid-19 virüsü bulaşıcı ve ölümcüldür. Bu yüzden hem kişilerin zarar görmemesi hem de diğer yolcuların zarar görmemesi için bu şekilde bir önlem alınmıştır ve herkesin de buna uyması ısrarla söylenmektedir. Bu kurala uymayan kişilerin ise dolmuşlarda alınmaması ve gerek görülmesi halinde de şikayet edilmesi gerekmektedir. Şikayet halinde ise kişilerin kuralı tekrar ihmal etmemesi için bazı ceza işlemleri gerçekleştirilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.