İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mersin Erdemli Dolmuş Saatleri

Mersin Erdemli Dolmuş Saatleri

Mersin Erdemli dolmuş saatleri kapsamında hareket eden dolmuşlarda yolculuk yapan kişilerin yolculukları yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Bu süre genel olarak kişilere verilen yolculuk süresidir çünkü bu süre trafiğin yoğunluğundan veyahut da başka diğer olabilecek sebeplerden dolayı farklılıklar gösterebilmektedir.
Mersin’ den Erdemli’ye dolmuş kullanarak gitmek isteyen kişilerde yüz maskesinin bulunması gerekmektedir. Aksi takdirde dolmuş ile seyahat etmelerine etmelerine izin verilmeyecektir. Bunun yanı sıra Covid-19 virüsünden dolayı dolmuşların daha az kapasitede yolcu taşıdıklarının da bilinmesi gerekmektedir ve bu yüzden de yolcu taşıma kapasitesini doldurmuş olan dolmuş şoförleri duraklardan yolcu almayacaktır.
Mersin Erdemli dolmuş saatleri kapsamında hareket eden dolmuşların farklı sebeplerden dolayı saatlerinde değişikliklerin olacağının bilinmesi gerekmektedir ve kişilerin de farklı olan durumların bilincinde olup ona göre dolmuşları tercih etmeleri tavsiye edilmektedir.
Covid-19 virüsünün son zamanlara etkili olmasından dolayı hasta kişiler ve riskli olan kişiler seklinde ifade edilmektedir. Bunu ise HES kodu şeklinde düzenlenen kod sayesinde ulaşım araçlarına veyahut da alışveriş merkezleri gibi alanlara giriş yapan kişilerin HES kodları sorgulamaktadır ve herhangi bir riskli durum olmaması halinde kişiler dolmuşlar veyahut da diğer alanlara giriş yapabilmektedirler.
Mersin Erdemli kapsamında hareket eden dolmuşların ilk hareket saatlerinin sabah saat 05.20′ de olduğu son hareket saatlerinin ise 00.00 olduğu söylenebilmektedir. Bu saatler genel olarak ve hiç-bir sorun veya tatil yokken geçerli olan saatlerdir. Bu saatlerde hareket eden Mersin Erdemli bilet fiyatları için öğrencilerin 2.50 TL ücret ödemeleri gerekirken tam veya sivil olarak geçen kişilerin ise 3.25 TL ödemelerinin gerekli olduğu söylenilebilmektedir. Bu yüzden de kişilerin karta para yükleme alanlarına veyahut da uygulamalar vasıtası ile dolmuş kartlarına para yüklemeleri gerekmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.