İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kütahya Dolmuş Saatleri

Kütahya Dolmuş Saatleri

Kütahya Türkiye’nin Ege bölgesinde bulunan Nüfus açısından oldukça kalabalık olan bir şehrimizdir. Kütahya Dolmuş Saatleri ili ulaşım açısından çok rahat ve imkanların fazla olduğu bir ilimizdir. Şehir de taksi, halk otobüsü ve dolmuşlar kullanılmaktadır. Kütahya dolmuşlarının rengi beyazdır ve kırmızı şerit mevcuttur plaka kodları ise 43 M olarak belirlenmiştir. Kütahya  Şehirinin dışında ki herhangi bir  köylere bile Kütahya Belediyesinin halk otobüsleri gidebilmektedir. Fiyatları da oldukça uygundur plakaları 43 H ile başlamaktadır ve ulaşımda nakit para yerine kartlar kullanılmaktadır. Kütahya şehri her ne kadar kulağa küçük bir şehirmiş gibi gelse de oldukça gelişmiş büyük ve önemli bir şehrimizdir. Özellikle Kütahya Porselen Adı altına Porselen üreten Kütahya Şehri Dünya çapında bilinmiş ve ticaret hacminin çok yüksek olduğu bilinmektedir. dolmuş saatleri 

Kütahya Dolmuş Saatleri

Kütahya Şehir içi dolmuşları Hat-1 olmak üzere sabah saat 07:45 de otogardan kalkarak her saat başı olmak üzere 20:00 saatlerine kadar Otogar – Üniversite arası seferler yapılmaktadır.

Kütahya Şehir içi dolmuşları Hat-2 olmak üzere sabah saat 07:45 de beyaz evlerden kalkarak Otogar – Ömer beyler – Fen lisesi beşer dakika boyunca saat 09:00’a kadar seferler düzenlenmektedir.

Kütahya Şehir içi dolmuşları Hat-3 olmak üzere sabah saat 07:35 de Çardaklı 08:00 Y. Kent kalkarak her saat başı seferler düzenlenmektedir.

Kütahya Şehir içi dolmuşları Hat-4 olmak üzere sabah saat 07:35 de Bey köy 07:50 de Bey köy Tüm saatlerde ve her saat başı hareket etmektedir.

Kütahya Halk Otobüsleri Saatleri

A1 – KÖRÜKLÜ NOLU HAT

Hafta içi sabah saat 07:40 da her iki saatte bir Zafertepe den akşam 16:30 saatlerine kadar sefer yapılmaktadır.

Hafta içi sabah saat 08:40 da her 60 dakika ve 30 dakika aralığında Merkez Kampüsten hareket sağlanmaktadır.

ZAFERTEPE – MERKEZ KAMPÜS

Hafta içi sabah saat 06:50 de Zafertepe den kalkış her 10 dakika da bir akşam saat 23:20 kadar seferler devam etmektedir. Hafta sonu sabah saat 07:00 da Zafertepe den kalkış her 15 dakika da bir akşam saat 23:00 a kadar seferler yapılmaktadır.

Hafta içi sabah saat 07:00 da Merkez Kampüs den kalkış her 10 dakika da bir akşam saat 23:20 kadar seferler devam etmektedir. Hafta sonu sabah saat 07:00 da Merkez kampüs den kalkış her 10-15 dakika da bir akşam saat 23:00 a kadar seferler yapılmaktadır.

Yayımlanan kategori: Kütahya Minibüs Saatleri

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.