İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Konya Yunak Minibüs Saatleri

Konya Yunak Dolmuş Saatleri

Yunak, Konya ilinin bir ilçesidir. Konya Yunak ilçesi en yakın il merkezine yaklaşık olarak 176 kilometre uzaklıktadır. Bir diğer yakın olan ilçe ise Akşehir ilçesine yaklaşık olarak 60 kilometre uzaklıktadır. En yakın ilçe Ankara Polatlı ilçesine ise yaklaşık olarak 121 km uzaklıktadır. Konya Yunak ilçesine Konya otogardan Yunak ilçe minibüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır. Yunak ilçesine şehir merkezine yakınlığından dolayı  ne yazık ki ilçe de dolmuş seferleri uygulanmamaktadır. Konya yunak ilçesine aynı zamanda yakını olan Akşehir ilçesinden Akşehir şehir içi dolmuşları da gelebilmektedir. Konya yunak ilçesi Ekonomik anlamda diğer ilçeler bakımından iyi seviyededir. Bu ilçe de Tarımcılık, hayvancılık ve kendi küçük çaplarında sanayi ile ekonomi sağlanmaktadır ağırlıklı olarak Tarım ve Hayvancılık ön planda olup ekonomi bu nedenle iyi seviyeye ilerlemiştir ve ilerlemektedir. Konya yunak ilçesine bir ulaşım aracı da Konya Büyükşehir Belediyesinin sağlamış olduğu Belediye yolcu otobüs seferleridir. Bu seferler Konya il merkezi ve Yunak ilçesinden otogarlardan günün belirli saat aralıklarında gerçekleşmektedir. Yunak içesine Büyük Turizm şirketleri olan Lüks Aksel ve diğer otobüs firmalarından seferler düzenlenebilmektedir. Yunak ilçesine kendi aracınız ile gidebilmek için Konya-İstanbul yolunu kullanabilirsiniz sizlere önerimiz Konya Kadınhanı ilçesinin ilçe merkezinden gitmenizdir. Konya Yunak Otobüs saatleri ;

HAT ADI

KOÇYAZI – YUNAK 

  •  Çarşamba sabah Yunak saat 08:30 öğlen 14:30 da sefer düzenlenmektedir.
  • Çarşamba sabah Koç yazı saat 09:00 öğleden sonra 14:30 da sefer düzenlenmektedir.
  • NOT: Bu sefer yalnızca hafta içi çarşamba günleri düzenlenmektedir. Hafta sonları ve diğer günler sefer düzenlenmemektedir.

HAT ADI

PİRİBEYLİ-KURTUŞAĞI

MEŞELİK-YUNAK

  • Pazartesi sabah Yunak saat 09:30 öğleden sonra 15:30 da sefer düzenlenmektedir.
  • Pazartesi sabah Piribeyli saat 10:00 akşam 16:00 da sefer düzenlenmektedir.
  • Çarşamba sabah Yunak saat 09:30 öğlen 12:00 öğleden sonra 15:30 da sefer düzenlenmektedir.
  • Çarşamba sabah Piribeyli saat 10:00 öğlen 13:00 da akşam 16:00 da sefer düzenlenmektedir.
  • Cuma sabah Yunak saat 09:30 öğleden sonra 15:30 da sefer düzenlenmektedir.
  • Cuma sabah Piribeyli saat 10:00 akşam 16:00 da sefer düzenlenmektedir.
  • NOT: Bu sefer yalnızca hafta içi pazartesi, çarşamba ve cuma günleri düzenlenmektedir. Hafa sonları sefer düzenlenmemektedir.

NOT: Sefer saatleri trafik kazası, hava şartları ve trafik durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.