İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Konya Seydişehir Dolmuş Saatleri

KONYA SEYDİŞEHİR DOLMUŞ SAATLERİ

Seydişehir Konya’nın bir ilçesidir. Konya merkeze yaklaşık olarak 100 km uzaklıktadır. Seydişehir aynı zamanda Antalya, Isparta ve Beyşehir gibi yerlere de yakındır. Seydişehir ilçesi şehir içi ulaşım olarak  belediye yolcu otobüsleri ve dolmuşlarla hizmet vermektedirler. Seydişehir dolmuşları koyu yeşil şeritler ile beyaz renktedirler.42 GCD olarak başlar plakaları dolmuşların markası genelde karsan markadır.

KONYA SEYDİŞEHİR DOLMUŞ HATLARI

ÜNİVERSİTE

KARAKAVAK-BOZKIR YOLU-FABRİKA

PINARBAŞI-TOKİ

HASTANE-LİSELER

KONYA SEYDİŞEHİR DOLMUŞ SAATLERİ

ÜNİVERSİTE

Üniversite dolmuş hattı Hafta içi sabah saat 08:15 de ilk durak yeri olan çarşıdan kalkmaktadır her 15 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir. Seferler Akşam saat 22:45 kadar devam etmektedir. Hafta sonları ise sabah saat 12:00 saatlerinde başlayıp her yarım saatte bir yeni sefer düzenlenmektedir. Seferler Akşam saat 22:45 kadar devam etmektedir.

KARAKAVAK-BOZKIR YOLU-FABRİKA

Karakavak dolmuş hattı

Karakavak dolmuş hattı Hafta içi sabah  saat 07:20 de il durak yeri olan çarşıdan merkezden kalkmaktadır.09:55 ve 12:00 saatleri arasında yalnızca perşembe günleri hizmet vermektedir.12:25-13:05-16:05 saatleri arasında sefer düzenlenmektedir.

Bozkır yolu-fabrika dolmuş hattı

Bozkır yolu-fabrika dolmuş hattı hafta içi saat 07:10  da ilk durak yeri olan çarşı merkezden kalkmaktadır. Her 30 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir. Akşam saat  23:25 saatine kadar hizmet vermektedir.

PINARBAŞI-TOKİ

Pınarbaşı Toki dolmuş hattı hafta içi sabah saat 08:15 de ilk durak yeri olan çarşı merkezden kalkmaktadır. Her 30 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir. Akşam saat 23:00 a kadar hizmet vermektedir. Hafta sonu cumartesi günleri sefer saatleri haftaiçi ile aynıdır ve değişiklik göstermemektedir. Pazar günleri ise 08:00 da il durak yeri olan çarşı merkezden kalkmaktadır ve her 60 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir.

HASTANE-LİSELER

Hastane liseler dolmuş hattı okullar açık iken sabah saat 07:20 de çarşı merkezden hareket etmektedir. Her 10 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir. Akşam saat 16:00 a kadar hizmet vermektedirler. Hafta sonları ise sefer düzenlenmemektedir. Hastane liseler dolmuş hattı okullar kapalı iken sabah saat 07:15 de çarşı merkezden hareket etmektedir. Her 15 dakika da bir yeni  sefer düzenlenmektedir. Akşam saat 16:00 a kadar hizmet vermektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.