İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KONYA KARATAY DOLMUŞ SAATLERİ

KONYA KARATAY DOLMUŞ SAATLERİ

Karatay, konya’nın bir ilçesidir. Oldukça büük olan bu ilçe dolmuş hattı olarak da zengin bir ilçemizdir. Dolmuşları yeşil beyaz renklerde olup 42 M plaka ile başlamaktadır. Dolmuş markaları Fiat Ducato, Mercedes benz sprinter, karsandır. Bu tür araçları konya karatay ilçesinde gördüğünüz anda konya karatay dolmuş hatlarından biri olduğunu anlayabilirsiniz.

KONYA KARATAY DOLMUŞ HATLARI

ARAPLAR

ANKARA YOLU KUM KÖPRÜ

ADLİYE AYDINLIK EVLER

ADLİYE ŞEKER TEKKE

ESKİ GARAJ

AHMET DEDE

YEDİLER

KEÇECİLER

KONYA KARATAY ARAPLAR DOLMUŞ HATTI GÜZERGAHI 

ADLİYE-ALADDİN-YENİCE MEZBAHA CADDESİ-CEMİL ÇİÇEK CADDESİ-ÖZBAŞAK SOKAK-CANFEZA SOKAK-ASLANLI KIŞLA CADDESİ-SARI HASAN CADDESİ-GÜNGÖR SOKAK-ŞEHİT NAZIM BEY CADDESİ-AYANBEY SOKAK-AZİZİYE CADDESİ-FENNİ FIRIN KAVŞAĞI-NEHRİ KAFUR CADDESİ-MATBAACILAR SANAYİ-ÇEVRE YOLU-HURDALIK-BÜSAN SANAYİ GİRİŞİ

olmak üzere hat gidiş güzergahı bu şekildedir. İlk durak yeri adliye son durak yeri ise büsan sanayi girişidir. Yaklaşık olarak araç sayısı 12 ila 15 arasındadır.

KONYA KARATAY AHMET DEDE-YEDİLER-KEÇECİLER HATTI GÜZERGAHI

ADLİYE-ALAADDİN YENİCE MEZBAHA CADDESİ-CEMİL ÇİÇEK CADDESİ-ÖZBAŞAK SOKAK-CANFEZA SOKAK-ASLANLI KIŞLA CADDESİ-SARI HASAN CADDESİ-GÜNGÖR SOKAK-ŞEHİT NAZIM BEY CADDESİ-AYANBEY SOKAK-AZİZİYE CADDESİ-FENNİ FIRIN KAVŞAĞI-KEÇECİLER-KARKENT SİTESİ.

olmak üzere hat gidiş güzergahı (konya karatay araplar dolmuş hattı) ile benzerdir. ilk durak yeri adliye son durak yeri ise karkent sitesidir. Yaklaşık olarak araç sayısı 1 ila 7 arasındadır.

KONYA KARATAY DOLMUŞU İLE NERELERE GİDEBİLİRİM?

Adliye

Rampalı

Valilik

MEVLANA

Alaaddin

Fetih caddesi

Hava lojmanları

Yediler mahallesi

Keçeciler caddesi

Konya emniyet müdürlüğü

Beş yol asıl dondurma

Yeşil beyaz spor merkezi

Sedirler mahallesi

Konya Şehir hastanesi göbeği

Konya Mevlana kültür merkezi

Ankara yolu

Eski garaj

olarak bir çok noktadan geçmektedir.

Konya karatay ilçesi kentsel dönüşüme girmiş ve %70 tamamlanmış bir ilçemizdir. Konya’nın eski tarihe dayalı bir çok mahallesini ve eski kerpiç evlerini  bu dolmuş hatları ile giderken görebilmek mümkün. Konya karatay ilçesi dolmuş saatleri genel olarak %90 benzerlik göstermekte olup 07:00-07:30 saatleri arasında ilk durak yerlerinden hareket etmektedirler. Genel olarak ilk durak yerleri Aladdin, texsas otobüs durağı, zafer, eski garajdır. Konya karatay ilçesine ait tüm dolmuş hatlarına ilk durak yerlerinden ulaşmak mümkündür.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.