İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Konya Çumra Dolmuş Saatleri

KONYA ÇUMRA DOLMUŞ SAATLERİ

 

Çumra, konya ilinin bir ilçesidir. Konya merkezine yaklaşık olarak 50 km uzaklıktadır. Çumra, yakınlık olarak en yakın olduğu il konyadır. Konya merkeze günlük her saat başı olarak otobüsler kalkmaktadır. Çumra ilçesi konya ilinin oldukça  büyük bir ilçesidir. Konya Çumra Dolmuş seferleri şeker fabrikası çumra ilçemizdedir. Çumra ilçesinde belediye otobüsleri ve dolmuş minibüsler hizmet vermektedir. Çumra ilçesi dolmuş hatları da sitemizde listelenmektedir.

HAT 1 Hastane-Sırçalı-Otogar Çarşı-Okçuya dolmuş hattı

HAT 1 Hastane, Sırçalı, Otogar Çarşı, Okçuya dolmuş seferleri sabah saat 07:30 da hastaneden kalkış yapmaktadır. 10 dakika sefer arasıyla her 30 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir. Seferler Akşam saat 18:40 a kadar devam etmektedir.

HAT 2 Hastane-Üniversite-Otogar çarşı-Yeni doğan mahallesi dolmuş hattı

HAT 2 Hastane-Üniversite-Otogar çarşı-Yeni doğan mahallesi dolmuş seferleri sabah saat 07:50 de hastaneden kalkış yapmaktadır.10 dakika sefer arasıyla her 40 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir. Seferler Akşam saat 18:30 a kadar devam etmektedir.

HAT 4 Hastane-Hürriyet-Bağlık-Otogar çarşı-Bakkal başı-Çay başı dolmuş hattı

HAT 4 Hastane-Hürriyet-Bağlık-Otogar çarşı-Bakkal başı-Çay başı dolmuş seferleri sabah saat 07:40 da hastaneden kalkış yapmaktadır.10 dakika sefer arasıyla her 30 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir. Seferler Akşam saat 17:30 a kadar devam etmektedir.

KONYA ÇUMRA MAHALLELERDEN DOLMUŞ HATLARI

HAT 1  Okçudan-Çarşı-Otogar-Sırçalı-Hastane dolmuş hattı

HAT 1  Okçudan-Çarşı-Otogar-Sırçalı-Hastane dolmuş seferleri sabah saat 07: 20 de ilk durak yeri olan okçudan mahallesinden hareket etmektedir. Her 40 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir. Seferler Akşam saat 18:40 a kadar devam etmektedir.

HAT 2 Yeni Doğan-Üniversite-Çarşı-Otogar-Hastane dolmuş hattı 

HAT 2 Yeni Doğan-Üniversite-Çarşı-Otogar-Hastane dolmuş seferleri sabah saat 07:30 da il durak yeri olan yedi doğan mahallesinden hareket etmektedir. Her 40 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir. Seferler Akşam saat 17:50 e kadar devam etmektedir.

Hat 3 Baraj Mahallesi-Otogar çarşı-Sırçalı-Hastane dolmuş hattı

Hat 3 Baraj Mahallesi-Otogar çarşı-Sırçalı-Hastane dolmuş seferleri sabah saat 07:35 de ilk durak yeri baraj mahallesinden hareket etmektedir. Her 30-40 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir. Seferler Akşam saat 17:40 a kadar devam etmektedir.

HAT 4 Çaybaşı Toki-Bağlık-Çarşı Otogar-Bakkalbaşı-Hastane dolmuş hattı 

HAT 4 Çaybaşı Toki-Bağlık-Çarşı Otogar-Bakkalbaşı-Hastane dolmuş seferleri sabah saat 07:25 de ilk durak yeri çaybaşı toki’den hareket etmektedir. Her 30- 40 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir. Seferler Akşam saat 18:10 a kadar devam etmektedir.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.