İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kırıkkale Dolmuş Saatleri

Kırıkkale Dolmuş Saatleri

Kırıkkale Türkiye’nin bir şehridir. Kırıkkale Nüfusu 275.968 kişi olarak 2022 yılında güncellenmiştir. Kırıkkale diğer şehirlere bakılarak oldukça küçük bir ilimizdir. Kırıkkale ilinde ulaşım Kırıkkale dolmuşları ve Kırıkkale Belediye Otobüsleri (Halk otobüsleri) seferleri de düzenlenmektedir. Kırıkkale dolmuş ve  minibüs saatleri hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşarak ziyaret edebilmek mümkündür. Kırıkkale Dolmuşları hafta içi ve hafta sonu seferler düzenlemektedir. Seferler sabahın ilk saatlerinde başlayıp akşam saatlerinde sona ermektedir. Sefer saatleri sık sık olduğu için Dolmuşlar belirli saatler dışında yoğun olmamakla beraber trafik yoğunluğu açısından da seferler rahat yapılabilmektedir. Kırıkkale Dolmuş Seferleri sezonluk ve yaz kış olabilmek üzere doluluk yoğunluk oranları değişiklik gösterebilmektedir. Kırıkkale diğer illere de oldukça yakındır. Çorum, Yozgat, Ankara, Çankırı illerine oldukça yakındır. Ulaşım çok rahat bir şekilde şehirler arası otobüsler ve şahsi araçlar ile yapılabilmektedir.

Kırıkkale Dolmuş Seferleri Güzergahları

  • Kırıkkale il merkezi
  • Bahşili
  • Balışeyh
  • Çelebi
  • Delice
  • Karakeçili
  • Keskin
  • Salak yurt
  • Yahşihan

Kırıkkale şehir içi dolmuş saatleri güncel olup olası bir saat güncellemesi olduğunda saatler güncellenecektir. Seferler sabah ilk saatlerde 06:30 da ilk kalkış durağı olan merkez duraktan kalkar gecenin 22:00 saatlerine kadar seferler devam etmektedir. Öte yandan Kırıkkale il merkezinden diğer ilçelere yarım saat ve kırk dakika arasında ilçelere ulaşabilmek mümkündür. Kırıkkale seferleri  ve diğer seferler hakkında daha fazla bilgi alabilmek için https://www.dolmusminibussaatleri.com web sitesinden en güncel haliyle ulaşabilmek mümkündür. Öte yandan seferler ve sefer ücretleri her yıl ocak ayında güncellenmektedir.

Kırıkkale Dolmuş Ücretleri 

Kırıkkale Dolmuş ücretleri diğer şehirlere göre uygun olup Kırıkkale halkı da bu durumdan memnundur. Kırıkkale dolmuş ücretleri çoklu tarifeler olarak yayımlanmaktadır ve Tam dolmuş ücreti 3 ₺ olmak üzere Öğrenci 2.75 ₺ olarak 01.01.2022 tarihinden itibaren güncel olup olası bir değişiklik olması durumunda güncellemeler sitemizin editörleri tarafından yapılıp yazılar fiyatlar düzeltilerek yayımlanacaktır. Kırıkkale gerek kültürel gerekse miras açısından zengin şehirlerin arasındadır. Özellikle yöresel oyunlar açısından en çok zengin bir ilimizdir. Kütahya yöresine ait yöresel özellikler için daha detaylı bilgilere internet sitesinden ulaşabilirsiniz. https://www.kirikkale.gov.tr/ 

Yayınlanan kategori : Kırıkkale Dolmuş minibüs saatleri

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.