İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kadıköy Maltepe Dolmuş Saatleri

Kadıköy Maltepe Dolmuş Saatleri

Kadıköy Maltepe dolmuş saatleri sahil kenarına inmek isteyen bir çok insanın araştırdığı bir konu. Kadıköy ile Maltepe arası 15 km’lik bir mesefae olup, bu iki semt arasındaki yolculuk yaklaşık olarak 18 dakika sürmektedir.
Kadıköy Maltepe dolmuş saatleri son güncellemeye görehafta içi saat 06.05’te başlayıp 15 – 20 dakika ara ile akşam saat 21.30’a kadar devam etmektedir. Hafta sonu ise 06.30’ da başlayıp saat 08.00’a kadar yarım saatte bir ve saat 15.00’da başlayıp saat 16.30’a kadar yarım saatte bir hareket etmektedir. Bu iki semt arası dolmuş bulmak özellikle hafta sonu için oldukça güçtür. Bu saatler trafiğin durumuna göre aksaklık gösterebilir. Ama zorunlu bir durum olmadığı sürece dolmuş saatleri genellikle bu şekildedir.
Kadıköy Maltepe dolmuş fiyatları son verilere göre 3.25 TL’dir. Bu ücretlendirmenin içerisine HGS/OGS ücretleri de dahildir.
Son zamanlarda yaşanan koronavirüs salgını nedeni ile dolmuşlarda maske zorunluluğu bulunmaktadır. Bu zorunluluk kapsamında dolmuşlara maskesiz girmek yasaktır. Yasaklara uymayan kişilere idari para cezası uygulanmaktadır. Bu nedenle bu durumlara dikkat edilmesi gerekmektedir.
Salgın nedeni ile birçok sektör etkilenmektedir. Dolmuşlar da bu salgından etkilenen sektörler arasında yer almaktadır. Yüzde elli kapasite ile çalışmak zorunda kalan dolmuşlarda müşteri kapasitesinin yarıya inmekte olduğu görülmektedir. İkili koltukların yalnızca bir kişi oturması sağlanacak şekilde kullanılması sağlanmaktadır.
Kadıköy Maltepe arası duraklar Maltepe Peronlar’dan başlayarak İstasyon Yolu, Maltepe Sahil, Süreyyapaşa, Adatepe Sahil, İdealtepe, İdealtepe Marmaray, Çınar, Küçükyalı Sahil, Altıntepe, Bostancı, Taşlıçeşme, Çatalçeşme,Tan Sokak, Suadiye, Mücahit Sokak, Şaşkınbakkal, Kantarcı, Erenköy, Caddebostan,Yeniyol, Göztepe, Çiftehavuzlar, Selamiçeşme, Feneryolu, Konak, Kızıltoprak, Şükrü Saraçoğlu Stadı, Söğütlüçeşme Metrobüs, Söğütlüçeşme, Altıyol, Kadıköy Çarşı, İskele, Barış Manço duraklarına uğrar.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.