İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İzmir Torbalı Dolmuş Saatleri

İzmir Torbalı Dolmuş Saatleri

İzmir Torbalı dolmuş saatleri bu bölgeye ziyaret etmek için gelen kişiler ve bu bölgede ikamet eden kişiler için önemli bir konudur. Bu yüzden de kişilere bu konuda bilgi verilmeye çalışarak kişilerin daha planlı bir şekilde günlerini geçirmelerini sağlamaktadır.
Söz konusu olan dolmuşların saatlerinin ve yolculuk sürelerinin tam olarak söylenmesi aslında doğru değildir çünkü bu saatlerde yaşanan trafiğin ve hava şartlarının bu saatler üzerine etki göstereceği bilinmektedir.
Söz konusu olan dolmuşların ilk hareket saatinin sabah saat 05.00’da olduğu ve son seferlerin de saat 21.00’da olduğu bilinmektedir. Bu seferlerden 05.00 ve 19.00 saatleri arasında hareket eden dolmuşların 5 dakika aralıklara sefere çıktıkları söylenilmektedir. Saat 19.00 ve 20.00 arasında bulunan seferlerin ise 7,5 dakika aralıklarda hareket saatlerinin olduğu bilinmektedir. En son seferleri bulunduran 20.00 ve 21.00 saatlerindeki hatların hareket saatleri arasında ise 10’ar dakikanın olduğu da kişiler ile paylaşılmaktadır.
İzmir Torbalı dolmuş saatleri yukarıda verildiği gibidir. Kısaca bu dolmuşların son aksam saat 19.00’dan sonra daha seyrekleştiği söylenilebilir. Bu yüzden de kişilerin yolculuk saatlerinin 19.00’dan önceye almalarının çok daha iyi bir ulaşım sağlayacağı göstermektedir.
Söz konusu olan dolmuşlara tercih eden kişilerden de belirli ücretlerin alındığı bilinmektedir. İzmir Torbalı dolmuş fiyatları her sene yenilenmektedir. Bu anlamda da bu sene içerisinde bu dolmuşlar için ödenecek olan ücretin kısa mesafede yolculuk yapmak isteyenler için 3.50 TL; uzun mesafede yolculuk yapmak isteyen kişilerin ise 4.75 Türk Lirası ödemelerinin gerekli olduğu kişilere söylenilmektedir. İzmir Torbalı arası hareket eden dolmuşlara binen kişilerin de inecekleri durakları belirterek ona uygun olan ücreti ödemeleri ve yolculuklarını yapmaları tavsiye edilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.