İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İzmir Seferihisar Dolmuş Saatleri

İzmir Seferihisar Dolmuş Saatleri

İzmir Seferihisar dolmuş saatleri seyahat planı yapmadan önce zaman kaybı yaşamamak için önemlidir. Genel olarak İzmir otogardan kalkan dolmuşlar ile kolaylıkla ulaşım sağlanması açısından sıklıkla ilk tercih edilen araçlardan biridir. Otogardan kalkan dolmuşlar ile Seferihisar merkeze rahatlıkla gidebilir, rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz.
Seferihisar’a seyahat etmenin birçok yolu var. Eshot otobüsleri, minibüsler ve otobüsler başlıcalarıdır. Günümüz koşullarında belediyelere ait otobüsler de yoğun taleple karşılaşabilir. Sonuç olarak bu durumla sık sık karşılaşan ve gidecekleri yere hızlıca ulaşmak isteyen vatandaşlar minibüsleri kullanıyor. Merkezi noktadan sürüş yapan araç sayesinde gitmek istediğiniz noktaya gelmek için çok fazla transfer yapmanıza gerek kalmıyor. İzmir’in en gözde turistik bölgelerinden biri olan Seferihisar’da her gün toplu taşıma sisteminde aktif düzenlemeler yapılıyor. Otobüs ve minibüs seferleri artırılarak yolcuların istedikleri bölgelere rahat bir şekilde seyahat etmeleri planlanıyor. İzmir Seferihisar dolmuş saatleri vatandaşların istek ve önerileri ile daha geliştirilmiştir.
Seferihisar’dan kalkış 05:30, 06:00, 06:15, 06:30, 06:40 olmak üzere saat 18:00’a kadar 10 dakikada bir kalkmaktadır. Sonrasında ise 18:15, 18:30, 18:45, 19:00, 19:20, 19:40, 20:15, 21:00 ve 22:00 saatlerinde hareket etmektedir.

Seferihisar dolmuşları İzmir Üçkuyular garajından, Seferihisar’dan İzmir’e gidenler ise Seferihisar Semt Garajı’ndan hareket etmektedir. Seferihisar merkeze ulaşmak için Fahrettin Altay Transfer Merkezi’nden ESHOT 975 ve 985 numaralı otobüslere binebilirsiniz. İzmir Seferihisar bilet fiyatları da bir diğer merak edilen konudur. Tam yolcu 2,86 TL iken öğrenci ise 1,65 TL olarak belirtilmiştir. Öğretmenlere ise 2,20 TL olarak ücret tarifesi uygulanmaktadır.

Covid 19 nedeni ile hareket saatlerinde zaman zaman kısıtlamalar olabilmektedir. Ek olarak araçlara maskesiz bir şekilde binilmesi, yolcu alınması kesinlikle yasaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.