İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İzmir Otogar Çeşme Dolmuşları

İzmir Otogar Çeşme dolmuşları ulaşım için güncel bilgiler yazılmıştır. Web sitemiz değerli ziyaretçilerimizin yaz ve kış aylarında en sağlıklı şekilde gidecekleri yere vakit kaybetmeden ulaşmaları için araştırma yaparak bilgileri paylaşmaktadır. Tatil bölgesi olan Çeşme’ye minibüs veya dolmuş ile gitmek isteyenler İzmir otogar’da bulunan seyahat firmasının otobüslerini kullanabilir. 140 ve 141 numaralı perondan hareket eden dolmuşların saatleri ise şu şekildedir.

İlk hareket eden araç 06:15 son sefer saati 22:00 – 06:15-22:00 saatleri aralığında 45dakika ile 60 dakika arasında ulaşım aracı bulabilirsiniz.

İzmir Otogar Çeşme arası dolmuş saatleri yapılan araştırmalara göre bu hat oldukça hareketli ve yolcu kapasitesi olarak üst düzeydedir. Tatilciler Çeşme’ye giderken bölgede alternatif olarak Alaçatı’da bulunduğundan gezilecek, vakit geçirilecek bir çok yer vardır. Bu sebeple İzmir otogar’dan Çeşmeye giden otobüsler, dolmuşlar ve minibüsler için ulaşım noktası çok önemli. Vakit kaybetmeden gideceğiniz yere varmak adına sitemizde ki saat bilgisini sıkça güncelleyeceğiz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.