İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İzmir Hilltown Avm Ulaşım

Hilltown dolmuş saatleri İzmir Karşıyaka Mavişehir’de açılan birbirinden özel ve farklı mağazalar ile ziyaretçilerini ağırlayan alışveriş merkezi ilk günden itibaren inanılmaz ilgi çekmeye başarmıştır. İzmir’in her yerinden gelen olmaktadır. Alışveriş merkezinin konumu da ulaşım için harika bir yerde bulunmaktadır. Hilltown avm nasıl gidilir, Hilltown alışveriş merkezi nerede, Hilltown avm dolmuş saatleri, hilltown avm ulaşım, hilltown avm izban, gibi aramalarınıza yanıt olması açısından aşağıda yer alan bilgilendirme metnini okuyabilirsiniz. Hilltown avm mavişehir için kolayca ulaşım sağlayıp vakit geçirebilirsiniz.

İzban

İZBAN “Mavişehir” durağında inip, ücretsiz müşteri servislerimizi kullanarak Hilltown Karşıyaka’ya ulaşabilirsiniz.

Tramvay

Ataşehir-Alaybey tramvay hattı üzerinde “M.Kemal Atatürk Spor Salonu” durağında inerek Hilltown Karşıyaka’ya ulaşabilirsiniz.

Metro

Metro hattında Halkapınar yada Hilal durağından İzban’a aktarma yaptıktan sonra, “Mavişehir” durağında inerek Hilltown Karşıyaka’ya ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Karşıyaka – Mavişehir istikametine giden tüm otobüsler için; Mavişehir Otobüs durağında inerek Hilltown Karşıyaka’ya ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Karşıyaka – Şemikler güzergahı üzerinde çalışan Minibüsler ile Hilltown Karşıyaka’ya ulaşabilirsiniz.

Özel Araç

  • Çevre Yolundan Mavişehir İstikametini takip ederek Hilltown Karşıyaka’ya ulaşabilirsiniz.
  • Altınyol-Anadolu Caddesi üzerinden Mavişehir yönlendirme tabelalarını takip ederek Hilltown Karşıyaka’ya ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.