İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Isparta Senirkent Dolmuş Saatleri

Isparta Senirkent Dolmuş Saatleri

Senirkent Isparta ilinin bir ilçesidir. En yakın il merkezine uzaklığı yaklaşık olarak 102 kilometre uzaklıktadır. Nüfus olarak yaklaşık 10.977 bin olarak belirlenmiştir. En yakın il olarak Isparta ilidir. Isparta Senirkent ilçesi ulaşım açısından da önemli bir konumdadır. Isparta  Senirkent ilçesi Isparta ilinin önemli ilçelerinden biridir. Önemli bir yere sahip olan Senirkent ilçesi gerek geçmişe yönelik bıraktığı miraslarla gerekse kültürel anlamda da önemli bir yerdedir. Isparta Senirkent ilçesi il Merkezine (Isparta) yakınlığından dolayı maalesef ki ilçe içi ulaşım da dolmuş seferleri yoktur. Ancak Isparta iline Isparta Senirkent minibüs seferleri düzenli olarak düzenlenmektedir ve Senirkent ilçe halkını Isparta il merkezine rahatça ulaşım sağlamaları mümkündür.

Isparta Senirkent Minibüs Seferleri 

Isparta ile Senirkent arasında hizmet veren minibüs dolmuş seferleri Özlem Senirkent Kooperatif isimli firma tarafından sağlanmaktadır.

Özlem Senirkent Kooperatifi

Senirkent’ten Gidiş Saati  

Isparta Senirkent Minibüsleri Özlem Senirkent Kooperatifi sabahın ilk ışıklarıyla saat 06:45 de Barla dan sefer başlamaktadır. 07:00 da ilk hareket saati olarak belirlenen Özlem Senirkent koop. Her saat başı yani 60 dakika da bir yeni seferler ile düzenlenmektedir. Seferler akşam saat 19:00 a kadar devam etmektedir. Yoğunluk olarak ciddi bir talep söz konusudur ve neredeyse her seferde araç Gidişte de full ve dönüşte de full olmaktadır. Ancak sabah saatlerinde ve akşam ilerleyen saatlerde boşluklar bulunmaktadır. Seferler ve diğer bilgiler için dolmuş saatleri Akşam saat 19:00 son sefer olarak belirlenmiştir.

Isparta’dan Dönüş Saati

Isparta Senirkent Minibüsleri Özlem Senirkent Kooperatifi sabahın ilk ışıklarıyla saat 06:45 de ilk sefer başlamaktadır. 07:30 da ilk hareket saati olarak belirlenen Özlem Senirkent koop. Her saat başı yani 60 dakika da bir yeni seferler ile düzenlenmektedir. 15:45 de Barla dan hareket etmektedir. Seferler akşam saat 22:00 a kadar devam etmektedir. Akşam saat 22:00 son sefer olarak belirlenmiştir.

Isparta Senirkent ilçesi seferleri hakkında daha fazla bilgilere ulaşabilmek için https://www.isparta.bel.tr/ internet sitesinden detaylı bilgilere ulaşabilmek mümkündür. Sitemizden daha fazla seferlere ve güncel dolmuş seferlerine ulaşabilmek için web sitemizden ulaşabilmek mümkündür.

Minibüs saatleri ısparta

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.