İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Isparta Dolmuş Saatleri

Isparta Dolmuş Saatleri

Isparta diğer illere yakınlığı ile bilinmektedir. Isparta ili gerek kültürel açıdan gerekse geçmişten günümüze dair bıraktığı miras açısından önemli biri konumdadır. Isparta ili dolmuş saatleri  

Sitemizden tüm dolmuş seferlerine ve Isparta ili ulaşım şekillerine ulaşabilmek mümkündür. https://www.isparta.bel.tr/ Isparta ili dolmuşları sabahın ilk saatlerinde Isparta halkına ulaşım sağlayabilmek için seferlere başlamaktadırlar. Sitemizde sizler için Isparta Özel Halk Otobüsü saatlerini güncel haliyle birlikte yayınlamış bulunmaktayız.

Isparta Özel Halk Otobüsü Şehir içi Otobüs Saatleri 

HAT ADI 

40 NUMARA

Sabah saat 07:15 de ilk duraktan hareket etmektedir. Seferler gün boyu devam etmektedir. Her yarım saatte bir olmak üzere akşam saat 22:45 e kadar seferler yoğun şekilde devam etmektedir. Hafta sonu Cumartesi günü seferler sabah saat 07:15 de başlayıp akşam saat 22:45 de son bulmaktadır. Hafta sonu pazar günleri ise seferler sabah saat 07:45 de başlayıp akşam saat 22:45 de son bulmaktadır.

HAT ADI

36 NUMARA

Sabah saat 06:30 da ilk duraktan hareket etmektedir. Seferler gün boyu devam etmektedir. Her 20 dakika da bir olmak üzere akşam saat 23:30 a kadar seferler yoğun şekilde devam etmektedir. Hafta sonu Cumartesi günü seferler sabah saat 06:30 da başlayıp akşam saat 23:30 da son bulmaktadır. Hafta sonu pazar günleri ise seferler sabah saat 06:30 da başlayıp akşam saat 23:30 da son bulmaktadır.

HAT ADI

01 NUMARA

Sabah saat 06:45 de ilk duraktan Tuafiyeciler Sitesinden  hareket etmektedir. Seferler gün boyu devam etmektedir. Her yarım saatte bir olmak üzere akşam saat 23:30 a kadar seferler yoğun şekilde devam etmektedir. Hafta sonu Cumartesi günü seferler sabah saat 07:15 de başlayıp akşam saat 23:30 da son bulmaktadır. Hafta sonu pazar günleri ise seferler sabah saat 07:45 de başlayıp akşam saat 23:30 da son bulmaktadır.

HAT ADI

04 NUMARA 

Sabah saat 07:00 da ilk duraktan hareket etmektedir. Seferler gün boyu devam etmektedir. Yoğunluğa göre saat ayarlaması yapılarak çalışılır akşam saat 23:30 a kadar seferler  devam etmektedir. Hafta sonu Cumartesi günü seferler sabah saat 07:00 de başlayıp akşam saat 23:30 da son bulmaktadır. Hafta sonu pazar günleri ise seferler sabah saat 07:00 de başlayıp akşam saat 23:30 da son bulmaktadır.

Isparta iline ait Önemli Hat ve güzergahlar web sitemizde verilmiştir olası bir sefer değişikliğinde ve saat değişikliğinde güncellemeler yapılacaktır. https://www.dolmusminibussaatleri.com

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.