İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Iğdır Dolmuş Saatleri

Iğdır Dolmuş Saatleri

Iğdır Türkiye’nin Doğu Anadolu  Bölümünde bulunmaktadır. Iğdır iline en yakın iller Erzurum ve Kars illeridir. Iğdır Dolmuş saatleri ile ilgili aradığını tüm bilgileri web sitemizde kolayca bulabilmek mümkündür. Iğdır ili Nüfus olarak yoğun bir ilimizdir. Iğdır Şehrin de en çok kullanılan ulaşım araçlarından bir tanesi toplu taşıma olan Iğdır Belediyesinin düzenlemiş olduğu Belediye otobüs hatları mevcuttur ve düzenli olarak seferler düzenlenmektedir. Iğdır şehrin de Iğdır Üniversitesi Kampüs seferleri de mevcuttur. Iğdır ilinde diğer bir ulaşım aracı ise Iğdır Havaalanına ait Havaalanı Turizm şirketleri servisleri de kullanılmaktadır. Iğdır hakkında diğer bilgilere ulaşabilmek için Iğdır belediyesi resmi internet sitesinden ulaşabilmek mümkündür.

Iğdır Üniversitesi Kampüs Seferleri

Merkezden kalkış sabah saat 07:45 de ilk sefer düzenlenmektedir. Seferler sırasıyla sabah saat 10:00, öğlen saat 13:00, öğleden sonra saat 15:00 ve akşam saat 16:30 saatlerinde hafta içi düzenli olarak seferler düzenlenmektedir.

Hafta sonu cumartesi gününde de sefer saatlerinde de değişiklik yapılmaktadır. Iğdır dolmuş saatleri Seferler Merkezden kalkış sabah saat 07:30 da ilk sefer düzenlenmektedir. Seferler saatleri sırasıyla öğlen 12:00 saatlerinde ve akşam 16:30 saatlerinde düzenlenmektedir. Hafta sonu Pazar günleri ise sefer saatlerin de değişiklik yapılmaktadır. Seferler Merkezden kalkış olmak üzere sabah saat 07:30 da ilk sefer düzenlenmektedir. Son sefer akşam saat 16:30 da son sefer düzenlenmektedir ve hafta böylece bitmektedir.

Kampüsten kalkış sabah saat 08:30 da ilk sefer düzenlemektedir. Sefer saatleri sırasıyla sabah saat 11:00 öğleden sonra 14:00, öğleden sonra 15:30 ve akşam saat 17:10 saatlerinde hafta içi düzenli olarak seferler düzenlenmektedir.

Hafta sonu cumartesi gününde de seferler düzenli olarak değişiklik yapılarak düzenlenmektedir. Seferler Kampüsten kalkış olmak üzere cumartesi günleri  sabah saat  08:10 da ilk sefer düzenlenmektedir. Ardından seferler sırasıyla öğlen 13:00 saatlerinde, akşam saat 17:00 saatlerinde son sefer düzenlenerek cumartesi günü de kampüs kalkış seferleri bu şekilde tamamlanmaktadır.

Hafta sonu pazar gününde de seferler değişiklik yapılarak düzenlenmektedir. Kampüsten kalkış seferler olmak üzere pazar günleri sabah saat 08:10 saatlerinde ilk sefer kampüsten kalkış olarak düzenlenmektedir. Son sefer akşam saat 17:00 da son seferler olarak öne çıkmaktadır ve bu şekilde pazar günü seferleri de düzenlenerek son bulmaktadır. Iğdır dolmuş saatleri ve minibüs saatlerine sitemizden ulaşmak mümkündür.

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.