İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Halkapınar – Fahrettin Altay Tramvay Saatleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi kapsamında faaliyetini sürdüren İzmir tramvayları bir çok noktada ulaşımı kolaylaştıran, trafik yükünü azaltan değerli İzmirliler için seferlerine devam etmektedir. Halkapınar Fahrettin Altay tramvay saatleri editörlerimizin yayımlaması ile tablo haline getirilerek aşağıda paylaşılmıştır. Güncel olarak sitemizde tramvay saatlerini takip edebilirsiniz. Yapılan çalışmalar, saat değişikliği iki tramvay arası bekleme süresi gibi konular içinde buradan bilgi veriyor olacağız.

Halkapınar Fahrettin Altay Tramvay Saatleri

halkapınar fahrettin altay tramvay saatleri

Tramvay ulaşımı hakkında sitemizde sıkça bilgi paylaşımı yapılacak olup Konak ve Karşıyaka güzergahında çalışan hat seferleri içinde bilgi paylaşılacaktır. Halkapınar tramvay saatleri gibi aramalarınızda değerli İzmir halkına doğru ve güncel bilgi vermek için editörlerimiz sürekli araştırma ve güncelleme yapılmaktadır.

Halkapınar – Fahrettin Altay arasında çalışan tramvay için duraklar ise aşağıdaki gibidir.
HALKAPINAR-FAHRETTİN ALTAY HATTI

Halkapınar <> Üniversite<> Havagazı<> Alsancak Stadyum <> Alsancak Gar<>Atatürk Spor Salonu <> Hocazade Camii <> Kültürpark Atatürk Lisesi <> Gazi Bulvarı <> Konak İskele <> Karataş <> Karantina <> Köprü <> Sadık Bey <> Göztepe <> Güzelyalı <>AASSM<> Üçkuyular <> Fahrettin Altay

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.