İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Giresun Dolmuş Saatleri

Giresun Dolmuş Saatleri

Giresun Dolmuş saatleri 

Giresun dolmuş saatleri sabahın ilk saatlerinde başlamaktadır. Giresun ilinde düzenlenen dolmuş seferleri ile Giresun ilinin her noktasında gidebilmek mümkündür. Giresun ili nüfus olarak oldukça yoğun bir ilimizdir. Giresun da Dolmuş, Otobüs ve taksi kullanılmaktadır. Giresun iline ait dolmuş seferleri hakkında Web sitemizden öğrenebilmek mümkündür. https://www.dolmusminibussaatleri.com

Giresun Dolmuş Hatları ve Durakları

Et baş oğlu hattı durakları;

Et baş oğlu – Aksu Motel Sanayi – Çırak deresi gemiler çekeği – Sütlaç – Yeni yol – Sokak Başı – Çınarlar – Şeyh Camii – Mal Pazarı – Hükümet Konağı – Devlet Hastanesi – Fizik Tedavi – SGK Terminal – Cezaevi – İl Özel idare boz tekke caddesi – Üniversite Güre Sapağı – Küçüklü – Yalı köy  olmak üzere hat durakları sıralanmıştır. Kış mevsiminde hat durakları kalkış yeri tam tersi olmaktadır.

Et baş oğlu sabah saat 06:45 de Et baş oğlundan kalkmaktadır. saat 07:45 de Aksu Motel Sanayi – saat 08:45 de Çırak deresi gemiler çekeği – saat 09:45 de Sütlaç yeni yol – saat 10:45 de Sokak Başı  Çınarlar – saat 11:45 de Şeyh Camii – Mal Pazarı saat 12:45 de  Hükümet Konağı – saat 13:45 de Devlet Hastanesi – Fizik Tedavi – SGK Terminal – saat 14:45 de Cezaevi – İl Özel idare Boz tekke caddesi -saat 15:45 de Üniversite Güre Sapağı -saat 16:45 de  Küçüklü – saat 17:45 de Yalı köy seferler düzenlenmektedir.

Küçük Yalı köy Hattı durakları;

Küçüklü – Yalı köy, Güre Sapağı – Üniversite Boz tekke Sapağı, İl özel idare – Cezaevi, SGK-Devlet Hastanesi-Fizik T.-Terminal, Çıtlak kale-Hükümet Konağı, Meydan-Bulancak Durağı, Mal pazarı-G-City, Debboy-Yeni yol-Sütlaç, Gemiler Çekeği-Sanayi, Abacı bükü, Et baş oğlu olmak üzere hat durakları sıralanmıştır. Kış mevsiminde hat durakları kalkış yeri tam tersi olmaktadır.

Saat 07:45 de Küçüklü – Yalı köy, Saat 08:45 de Güre Sapağı – Üniversite Saat 09:45 de Boz tekke Sapağı, İl özel idare – Cezaevi, Saat 10:45 de SGK-Devlet Hastanesi-Fizik T.-Terminal, Saat 11:45 de  Çıtlak kale-Hükümet Konağı, Saat 12:45 de Meydan-Bulancak Durağı, Saat 13:45 de Mal pazarı-G-City, -Saat 13:45 de Debboy-Yeni yol-Sütlaç, Saat 15:45 de Gemiler Çekeği-Sanayi,  Saat 16:45 de Abacı bükü, Saat 17:45 de Et baş oğlu olmak üzere hat durakları sıralanmıştır. Kışın son kalkış saati 18:45 olmaktadır Kış mevsiminde hat durakları kalkış yeri tam tersi olmaktadır.

Giresun iline ait önemli güzergahlar listelenmektedir. Daha detaylı bilgiler için https://www.dolmusminibussaatleri.com

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.