İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eskişehir SivriHisar Dolmuş Saatleri

Eskişehir Sivrihisar Dolmuş Saatleri

Sivrihisar Eskişehir il merkezide 97 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. En yakın il merkezi ise Eskişehirdir. İlçenin yakınlarında Ankara, İzmir  ve Afyonkarahisar şehirleri bulunmaktadır. Bu şehirlere ortalama 150 – 200 kilometre uzaklıktadır. Şehirlere ulaşım Şehirlerarası yolcu otobüsleri ile yapılmaktadır. Sivrihisar bulunduğu konum olarak merkezi bir alanda kuruludur. Sivrihisar ilçesi Kültürel ve Sanat açısından Eskişehir ilinde ve Türkiye de önemli bir konumda bulunmaktadır. Sivrihisar ilçesinde günümüzde TRT 1 de dizi olan Gönül Dağı dizi çekimleri yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı ilginin yüksek olduğu ilçe Sivrihisar’a daha da çok ilgi duyulmaya başlanmıştır. Sivrihisar ilçesi Eskişehir il merkezine yakınlığından dolayı İlçe de dolmuş seferleri maalesef düzenlenmemektedir. Fakat Sivrihisar ilçesi Eskişehir Odun pazarı otobüs seferleri düzenlenmektedir. dolmuş saatleri eskişehir olarak sizlere bu saatleri ve güzergahları yayımladık.

HAT NO : 98

Not: Hatlar ve seferler Pazar günleri uygulanmamaktadır.

Güzergah sırasıyla sabah saat 07:30 da Sivri Hisar ilçesi – Atatürk Bulvarı – Ankara Eskişehir Yolu – Alpu Kavşağı – Balsu Caddesi – Cumhuriyet Bulvarı – Atatürk Bulvarı – Alaattin Yolu – Odun Pazarı güzergahları düzenlenmektedir seferler günde üç sefer düzenlenmektedir.

Sivrihisar minibüs saatleri Güzergahlar sırasıyla sabah saat 07: 30 da Odun Pazarı – Alaattin Yolu – Atatürk Bulvarı – Cumhuriyet Bulvarı – Balsu Caddesi – Alpu Kavşağı -Ankara Eskişehir Yolu – Atatürk Bulvarı – Sivrihisar ilçesi güzergahları düzenlenmektedir seferler günde üç sefer düzenlenmektedir. Eskişehir Sivrihisar ilçesine ait Hat ve Seferler listelendiği şekilde düzenlenmektedir. Seferler Tek sefer olup başka sefer düzenlenmemektedir. Sivrihisar ilçesine Sivrihisar Belediyesi ulaştırma açısından yeni imkanlar ve çözümler üretilmek için çalışmalar yapmaktadırlar. Öte yandan Sivrihisar belediyesi ilçeye farklı projelerle destek vermekte olup Turistlik bir ilçe haline getirebilmek için bununda gerek ulaşım gerekse ilçenin zenginliği açısından çalışmalar yapılmaktadır. Daha fazla Sivrihisar hakkında bilgi alabilmek için https://sivrihisar.bel.tr/tr/anasayfa-2/ resmi Sivrihisar belediyesi sitesinden ulaşabilirsiniz. Eskişehir ili hakkında bilgi alabilmek için ve şehirde ulaşım saatlerini imkanlarını öğrenmek için aynı zamanda kültürel mirasları açısından  https://www.eskisehir.bel.tr/ sitesinden bilgiler alabilirisiniz. https://dolmusminibussaatleri.com olarak sizlere dolmuş ve minibüs saatleri hakkında bilgi verebilmek adına ve daha yararlı bilgiler paylaşabilmek için çok çalışmaktayız.

Yayımlanan kategori : Eskişehir Dolmuş Saatleri

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.