İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denizli Dolmuş Saatleri

Denizli dolmuş saatleri Büyükşehir olduktan sonra il genelinde yer alan alternatif ulaşım araçları taşıma sistemini kolaylaştırmıştır. Denizli’de bir noktadan farklı bir yere gitmek için dolmuş güzergahları yeterli görünmektedir. Sadece üniversite bölgesinde yer alan dolmuşlarda daha sık sefer saatlerinin olması talebi bulunmaktadır. Denizli dolmuş güzergahları yazı içerisinde detaylıca açıklanmakta olup, 2019 yılında açıklanan güncel dolmuş fiyatları belirtilmiştir. Gazi bulvarı, Çınar, Bayramyeri, Ulucami gibi güzergahlardan geçen dolmuşlar ve minibüslere ait saatlerde sitemizde güncellenmektedir. Denizli dolmuş saatleri için aşağıda bulunan tablo üzerinden kontrol gerçekleştirebilirsiniz. Denizli içi dolmuş saatleri için kategori içerisinde yer alan ilçe ulaşımlarına bakabilirsiniz. https://dolmusminibussaatleri.com/category/izmir/

Denizli Dolmuş Saatleri Fiyatları

Tam ücret 3, öğrenci ise 2 TL 25 kuruş oldu. Zam kararından önce ise dolmuşlarda tam ücret 2 TL 50 kuruşu, öğrenci ise 1 TL 75 kuruştu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş’nin, toplu taşıma hizmeti yapan belediye otobüslerinde ise herhangi bir fiyat değişikliğine gidilmediği belirtildi.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.