İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çeşme Ilıca Dolmuş Saatleri Güzergahı

Çeşme Ilıca Dolmuş Saatleri güzergahı hakkında detaylıca web sitemizde bilgi bulunmaktadır. Güncel ve detaylı bilgilere konu içerisinde yer vereceğiz. Çeşme ılıca bölgesi turistik açıdan epey zengin bir bölgedir. Buraya şehir dışından bir çok kullanıcı gelmektedir. Deniz, kum ve güneş keyfi çıkartmak isteyenlerin uğrak noktasıdır. Peki Ilıca dolmuş saatleri nelerdir? Ilıca’ya nasıl gidilir? Çeşme Ilıca dolmuşları nereden hareket etmektedir.

Çeşme Ilıca dolmuş saatleri

Kış aylarında 07.00-19.00 arası Işıkkent’ten 2 saatte bir, Üçkuyular’dan yarım saatte bir otobüs seferleri mevcuttur. Yazın ise 06.00-23.30 arasında her 20 dakikada bir otobüs bulunur. Çeşme ilçe merkezi, otobüs ve minibüslerin son durağıdır. Çiftlikköy, Dalyanköy, Alaçatı, Reisdere, Ovacık ve diğer plajlara minibüs ve belediye otobüsleri çalışmaktadır.

İzmir’den Ilıcaya giden minibüsler için hareket noktaları bilgisi ve Ilıca dolmuşları fiyatları için İzmir Otogar-Çeşme  06:30’dan itibaren ilk hareket eden araç 06.30 en son araç 21:30 saatinde hareket etmektedir. 06:30 21:30 Arası 45-Veya 60 Dakikada bir araç bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.