İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bursa Minibüs Saatleri

Bursa Minibüs Saatleri

Bursa dolmuş saatleri hakkında sitemizde tüm dolmuş saatlerine ulaşabilmek  mümkün. Bursa ili Türkiye’nin en gözde ve en önemli illerindendir. Bursa ili düğer illere yakınlığı ile de bilinmektedir. İstanbul, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Balıkesir gibi illerimize de yakınlığı bulunmaktadır ve bu illere ulaşım çok kolay sağlanabilmektedir. Bursa iline ait dolmuş saatlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bursa Minibüs Saatleri

HAT ADI

BURSA TERMİNAL – YENİŞEHİR TERMİNAL

Bursa Terminal – Yenişehir Terminal dolmuş/ minibüs seferleri yaklaşık olarak on iki duraktan geçmektedir. Sabah saat 07:00 da başlayan bu seferler akşam saat 17:00 a kadar devam etmektedir.

NOT: Seferler hafta içi ve hafta sonu aynı saatlerde yapılmaktadır. Seferler hakkında değişiklik yapıldığı taktirde sitemizde düzenleme yapılacaktır.

BURSA TERMİNAL – YENİŞEHİR TERMİNAL GÜZERGAH

Yenişehir otogarı – Karaköy – Karaali – Menteşe – Toprakocak – Koyunhisar – Marmaracık – Seymen – Soğuk su -Yağmurlu – Erdoğan – Turanköy – Terminal ilçe Otobüsleri Peronu (Son durak)

HAT ADI

ACEMLER AKTARMA MERKEZİ – ORHANELİ 

Acemler Aktarma Merkezi dolmuş / minibüs seferleri yaklaşık olarak yedi duraktan geçmektedir. Sabah saat 06:30 da başlayan bu sefer akşam saat 18:30 a kadar devam etmektedir.

NOT: Seferler hafta içi ve hafta sonu aynı saatlerde yapılmaktadır. Seferler hakkında değişiklik yapıldığı taktirde sitemizde düzenleme yapılacaktır.

ACEMLER AKTARMA MERKEZİ – ORHANELİ  GÜZERGAH 

Orhaneli Otogar – Orhaneli – Çöreler – Nalınlar – Erenler – Doğancı – Acemler Aktarma Merkezi (Son durak)

HAT ADI

GÖÇMEN KONUTLARI / GÖRÜKLE / KÜÇÜK SANAYİ  

Göçmen Konutları / Görükle / Küçük Sanayi  dolmuş minibüs seferleri yaklaşık olarak yirmi yedi duraktan geçmektedir. Sabah saat 06:28 de başlayan bu sefer sabah saat 08:36 da sona ermektedir.

NOT: Seferler hafta içi ve Cumartesi günleri  aynı saatlerde yapılmaktadır. Seferler hakkında değişiklik yapıldığı taktirde sitemizde düzenleme yapılacaktır. Pazar sefer yapılmamaktadır.

GÖÇMEN KONUTLARI / GÖRÜKLE / KÜÇÜK SANAYİ  GÜZERGAH

Göçmen Konutları (Son durak yönü ) – Fevzi çakmak cd. (Görükle yönü) – Kazım Karabekir cd. (Görükle Yönü ) – ATATÜRK bulvarı (Görükle yönü)  – Behramkale caddesi (Üniversite yönü) – Anafartalar caddesi (Üniversite yönü) – Asım bey caddesi (Üniversite yönü) – ATATÜRK bulvarı (Üniversite yönü)- ATATÜRK cd. – İzmir yolu cd. – Üniversite Metro istasyonu – Ürünlü Gençlik Kampı – Ertuğrulkent 3 – Ertuğrulkent 2 – Ertuğrulkent 1 – Özel çelebi A.T.M.L – Alaaddinbey –  Özdilek Alışveriş Merkezi – Ertuğrul mah. 1 –  Gıda toptancılar çarşısı – Nilüfer Ticaret Merkezi – Küçük sanayi Görükle Peronu

Bursa iline dair önemli güzergahlar ve hat saatleri sitemizde paylaştığımız şekildedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.