İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bostancı Taksim Dolmuş Saatleri

Bostancı Taksim Dolmuş Saatleri

Bostancı Taksim dolmuş saatleri bu iki mevkii de bulunan insanlar için daha çok merak konusu olsa da İstanbul halkının merak ettiği bir konudur. Bostancı ile Taksim semtleri arası 20 km’lik bir mesafe olup, aradaki süre yaklaşık olarak 30 dakikaya tekabül etmektedir. Her zaman için durum böyledir diyemeyiz. İstenmeyen bazı durumlar söz konusu olunca bu süre daha da fazlalaşabilmektedir.
Bostancı Taksim dolmuş saatleri Bostancı ile Taksim arasında 7/24 dolmuş bulma şansımız vardır. Her dolmuş 15’er dakika ara ile hareket etmektedir. Hareket saatleri yolun trafiğine göre değişiklik gösterir. Kimi zaman daha erken kimi zaman daha geç hareket edebilir. Dolmuşların herhangi bir zorunlu durum olmadığı sürece belirlenen güzergah çerçevesinde hareket etme zorunluluğu vardır.
Korona virüs salgını sebebiyle toplu taşıma araçları da dahil olmak üzere maske takma zorunluluğumuz vardır. Maske takmayan hiç kimse toplu taşıma araçlarına alınmamaktadır. Maske temin edilmeden toplu taşıma araçlarına binilmemelidir. Aksi taktirde para cezası uygulanmaktadır. Maske satışı toplu taşımalarda yapılmaz
Bostancı Taksim dolmuş fiyatları son güncellemeyle birlikte fiyatlarda zamlanma söz konusudur. En son verilere göre bu iki semt arası 10.5 TL’dir. Bu fiyat içerisinde HGS/OGS ücretleri de bulunmaktadır
Bostancı Taksim dolmuş durakları sırasıyla Üstbostancı’dan başlayarak Gümüşçü Sokak, Bostancı Gösteri Mrk, Konak Sokak, Ali Nihat Tarlan Caddesi, FSM Hastanesi, Beyaz Evler, Yüzbeşevler, Yenisahra, Bahçeler, Göztepe Köprüsü, Şeyh Şamil Lisesi, Acıbadem hemen sonrasında Altunizade, Boğaz İçi Köprüsü, Yıldız Teknik Üniversitesi ve sonrasında Barbaros Bulvarı, Beşiktaş Meydan, Akaretler, İnönü Stadı, D. Bahçe Gazhane Caddesi sonrasıTeknik Üniversite, Gümüşsuyu ve son olarak Taksim duraklarına uğrayarak bir seferi tamamlamaktadır. Bu sefer yaklaşık yarım saatlik bir süre içinde gerçekleşir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.