İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bostancı Ataşehir Dolmuş Saatleri

Bostancı Ataşehir Dolmuş Saatleri

Bostancı Ataşehir dolmuş saatleri İstanbul halkının merak edip araştırdığı konulardan birisidir. Bostancı ile Ataşehir arası 6 km’lik bir mesafe olup bu iki semt arası yolculuk 13 dakikadır. Bazen bu süre artarken bazen azalabilir. Bunun sebebi trafiğin yoğunluğundan kaynaklanmaktadır.
Bostancı Ataşehir dolmuş saatleri 7/24 hizmet vermektedir. Hafta sonu ve hafta içi ayırt etmeksizin her zaman dolmuş bulma şansımız vardır. Her 10 dakikada bir dolmuş hareket etmektedir. Hafta içi saat 5.00’da başlar, hafta sonu ise 6.00’da başlar. Hareket saatleri ister istemez yolun durumuna göre farklılık gösterebilir. Dolmuşlar zorunlu bir durum olmadığı sürece güzergah üzerinde hareket etmek zorundadır.
Bostancı Ataşehir dolmuş fiyatları en son güncellemeye göre 5 tl olarak belirlenmiştir. Bu fiyatın içerisinde HGS/OGS ücretleri de tarifeye ektir.
Bostancı Ataşehir arası duraklar Elmalıkent (Ümraniye)’den başlayarak sırasıyla Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ümraniye Devlet Hastanesi Acil, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi, Alvarlızade Camii, Namazgah, Santral, Sütçü İmam Caddesi, 15 Temmuz Şehitler Meydanı, Ümraniye, Ümraniye Son Durak, 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Atakent, Mithatpaşa Caddesi, Ümraniye İski, Bağcı Sokak, Çakmak Merkez Camii, Ağaoğlu Sokak, Fatih İlkokulu, Ümraniye İtfaiye, Sevgi Parkı, Şehit Mahmut Coşkunsu, İkbal Caddesi, Şehit Mustafa Efendi Camii ardından Şanlı Caddesi, Tatlısu Mahallesi, Osmangazi Caddesi, Vural Sitesi, Tezcan Caddesi, sonrasında Kıble Sokak, Ataşehir İgdaş, Eryıldız Kadıköy Belediyesi, Hayvan Barınağı, Erguvan Caddesi, Ataşehir, Turgut Özal Bulvarı ardından da Çiçek Kent, Ataşehir Evlendirme Dairesi, Profesör Faik Somer Spor Lisesi, Kılıç Reis Sokak, Şerifali Yolu Caddesi, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ataşehir Toplum Sağlığı Merkezi, Küçükbakkalköy Çarşı, Küçükbakkalköy, Nuri Cıngıllıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sonrası Yeni Yol durağı, İçerenköy sonrası İçerenköy Mezarlığı, Halil Atamavcı İlkokulu, Bostancı Sanayi hemen ardından Bostancı Sapağı, Ali Nihat Tarlan Caddesi, Konak Sokak, Bostancı Gösteri Merkezi, Dörtyol ve son olarak Üst Bostancı’ya giderek seferini tamamlamaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.