İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beşiktaş Sarıyer Dolmuş Saatleri

Beşiktaş Sarıyer Dolmuş Saatleri

Beşiktaş Sarıyer dolmuş saatleri birçok insan tarafından merak edilir. Beşiktaş Sarıyer arası yaklaşık olarak 19 km olup aradaki mesafe trafiğin durumuna göre değişiklik gösterse bile genellikle 23 dakikadır.
Beşiktaş Sarıyer dolmuş saatleri hafta içi ve hafta sonu farklılık gösterse de haftanın 7 günü hizmet sunmaktadır. Hafta içi birinci araç sabah saat 6.00’da, ikinci araç 6.30’da ve saat 9.00’a kadar her yarım saat de bir 9.00’dan sonra ise saat 15.00’a kadar her 15 dakikada bir hizmet sunmaktadır. Hafta sonu ise cumartesi günleri 7.15’ den 15’er dakika ara ile saat 15.00’a ve pazar günü ise 7.15’den 15’er dakika ara ile saat 14.45’e kadar hizmet verir.
Bazı istenmedik durumlar çerçevesinde saatler arasında aksama olabilmektedir.
Beşiktaş Sarıyer dolmuş fiyatları geçtiğiz günlerde 3.70 iken son gelen güncellemeye göre dolmuş ücreti şuan 4 TL olmuş bulunmaktadır.
Toplu taşıma araçlarına maskesiz binmek yasaktır. Maske takmayanlara para cezası kesilmektedir. Toplu taşımalarda maske satışı bulunmamaktadır. Maskeleri temin etmeden araçlara binilmemelidir.
Beşiktaş Sarıyer dolmuş durakları Beşiktaş’tan başlayan bu sefer sırasıyla Beşiktaş B. Üniversitesi, Beşiktaş Meydan, Barbaros Bulvarı, Yıldız Teknik Üniversitesi, Ertuğrul Sitesi, Darphane, Balmumcu, Zincirli Kuyu – Metrobüs 2 ve Metrobüs 3, Zincirli Kuyu, Levent, Fabrikalar, 4. Levent, Sanayi Mahallesi, Seyrantepe Yolu, Maslak Kavşağı, İTÜ Rektörlüğü, Maslak, Fevziye Mektepleri, Fakülte, Atatürk Oto Sanayi, Fatih Park Orman, Derbent, Fatih Ormanı, Hacıosman, Bahçeköy Öğr. Yurdu, Kefeliköy, Çayırbaşı, Sedat Kent, M. İpgin İlkokulu, Belediye, Büyükdere, Büyükdere Mahallesi, Beyaz Park, Sefaret, Kocataş (Sahil), Hacı Ömer Meydanı, Ş. Mithat Yılmaz Caddesi, Sular Caddesi (Sarıyer) Taşkıran Caddesi’ni takip ederek Taşkıran Mevkii’nde son bulur.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.