İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beşiktaş Beyoğlu Dolmuş Saatleri

Beşiktaş Beyoğlu Dolmuş Saatleri

Beşiktaş Beyoğlu dolmuş saatleri bu bölgeler arası seyahat etmek isteyen kişilerin merak konusu olmuştur. Bu iki semt arası mesafenin 11 km olduğu görülmektedir. Bununla beraber ise seferlerin genellikle 15 dakika kadar kısa bir süre sürdüğü görülmektedir.
Yaşanabilecek herhangi bir sorunun olması veya trafik gibi çeşitli sebepler ile bu sürenin uzayabileceği görülmektedir. Ancak bununla beraber de aksamaların çok yoğun olmayacak bir ölçüde olacağı görülmektedir.
Beşiktaş Beyoğlu dolmuş saatleri sabah ilk seferi 06.00 saatinde gerçekleştirmektedir. Daha sonrasında yapacağı sefer ise 06.30 ve ikinci seferi 07.00 olacak şekilde her yarım saatte bir seferlerine devam etmektedir. Dolmuşlar tarafından sunulan bu bölgenin seferlerinde gece her saatte yarım saat aralıklar ile sefer düzenlemesi yapılmaktadır. Bu durum bu bölgede yaşayanlar için büyük bir önem taşımaktadır.
Korona virüs nedeni ile dolmuşlar içerisinde düzenlenmekte olan kurallar bulunmaktadır. Bu kurallardan en önemlisi maske takma zorunluluğudur. Maske takmayan kişilerin dolmuş içerisine alınmamakta olduğu bilinmektedir. Maske takmayan kişilere idari olarak para cezası kesilebilmektedir. Bu nedenle bu durum hakkında ayrıca dikkat edilmesi gerekmektedir.
Beşiktaş Beyoğlu dolmuş fiyatları son düzenlemelere göre 10 TL olarak görülmektedir. Ancak bu fiyatlandırmanın binilen ve inilen bölgeye göre değişiklik gösterebileceği bilinmektedir. Bunun yanı sıra yapılacak olan yeni düzenlemeler ile fiyatlandırmalarda değişikliklerin de olabileceği göz önünde bulundurulması gerekmektedir.
Beyoğlu bölgesinde çıkmış olan dolmuşların sefer düzenledikleri bölgelerin ilk başında Bostancı gelmektedir. Daha sonra ise Taşliçeşme, Çatalçeşme, Tan Sokak, Suadiye, Şen Sokak, Şaşkinbakkal, Kantarcı, Erenköy, Caddebostan, Yeniyol, Göztepe, Çiftehavuzlar, Selamiçeşme, Feneryolu, Konak, Ihlamur, Kızıltoprak, Ş.Saracoğlu Stadı, Fikirtepe, Acibadem, Altunizade, 15 Temmuz Şeh. Köp., Yıldız Teknik Üni., Barbaros Bulvarı, Beşiktaş Meydan olmak üzere devam etmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.