İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bartın Dolmuş Saatleri

Bartın Dolmuş Saatleri

Bartın güzel ülkemizin bir ilidir. Ülkemizde Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili Karadenizin kuzeyinde bulunmaktadır. Bartın ili nüfus olarak çokta küçük olmamakla birlikte orta büyüklükte bir ilimizdir. Bartın ili denize sıfırdır. Manzara açısından oldukça üst seviyede olan bu şehrimiz yaşam açısından da oldukça yaşanılası bir yerdir. Bartın ili kısaca söylemek ve samimi olmak gerekirse küçük ve şirin bir yerimizdir. Bartın ilinde özel halk otobüsleri mevcuttur. Şehrin tüm her yerine ulaşım sağlamaktadır mavi beyaz renklerde olup Midibas (Otobüsün küçük hali) otobüslerdendir. Plakaları 74 H ile başlamaktadır seferler bu ilimizde çok sık ve yoğun bir şekilde düzenlenmektedir. Hal böyle olunca şehirde ulaşım sıkıntısı sıfır düzeylerine inip ulaşımda da zorluk çekilmemektedir. Bartın ili trafik yoğunluğu olarak günün belirli saatlerinde %60 seviyesindedir. https://dolmusminibussaatleri.com

Bartın Özel Halk Otobüsü Saatleri

Bartın iline ait özel Halk Otobüsü önemli Güzergahları Aşağıda listelenmektedir.

ORDUYERİ – CEZAEVİ

Hafta içi gidiş sabah saat 07:20 de başlayıp her 60 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir seferler akşam saat 22:00’a kadar devam etmektedir.

Hafta sonu gidiş sabah saat 08:00 da başlayıp her 60 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir seferler akşam saat 21:00’a kadar devam etmektedir.

ASMA KÖPRÜ – ALADAĞ MAHALLESİ 

Hafta içi Aladağ Mahallesinden gidiş ilk sefer sabah saat 07:18 de başlayıp her 60 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir seferler akşam saat 22:00’a kadar devam etmektedir.

Hafta sonu cumartesi günü gidiş sabah saat 08:00 da başlayıp her 120 dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir seferler akşam saat 22:00’a kadar devam etmektedir.

Hafta sonu pazar günleri gidiş sabah saat 10:15 de başlayıp her 120 dakika da bir 16:15 kadar 120 dakika ara verdikten sonra 18:15 de yeni sefer başlamaktadır yeni sefer düzenlenmektedir seferler akşam saat 22:00’a kadar devam etmektedir. https://www.dolmusminibussaatleri.com

DEVLET – İŞ HASTANESİ 

Hafta içi sabah saat 07:10 da ilk sefer düzenlenmekte olup her beş ila on dakika da bir yeni sefer düzenlenmektedir seferler akşam saat 22:00’a kadar devam etmektedir.

Hafta sonu sabah saat 07:10 da ilk sefer düzenlenmekte olup her beş ila on dakika arasında yeni seferler düzenlenmektedir seferler akşam saat 22:00’a kadar devam etmektedir.

Daha fazla içeriğe göz atmak için her zaman en doğru ve güncel saatleri paylaşan https://dolmusminibussaatleri.com olarak sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.