İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Balçova Teleferik

Balçova Teleferik dolmuş saatleri görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. İzmir’e yolunuz düştüyse ya da İzmir’de haftasonu vakit geçirebileceğiniz manzaralı yer arıyorsanız tercih edebilirsiniz.

Balçova teleferik dolmuş saatleri

Teleferik minibüs saatleri olarak arama yapan kullanıcılar da olacağı için aşağıda yer alan bilgilendirme metnini sizinle paylaşıyorum. Balçova teleferik otobüs saatleri, balçova teleferik minibüs saatleri gibi sonuçlardan da yararlanabilirsiniz.

Konak’tan 169 numaralı otobüse binerek Ekonomi ya da Teleferik durağında indiğinizde Balçova Teleferik’e ulaşabilirsiniz.

Buca’dan 290 veya 671 numaralı otobüslerden birine binerek Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne gelerek, buradan 169veya 969 numaralı otobüslerden birine binerek Ekonomi ya da Teleferik durağında indiğinizde Balçova Teleferik’e ulaşabilirisniz.

Bornova’dan İzmir Metro ile Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne gelerek, buradan 169 veya 969 numaralı otobüslerden birine binerek Ekonomi ya da Teleferik durağında indiğinizde Balçova Teleferik’e ulaşabilirisniz.

Gaziemir’den 510 numaralı otobüse binerek Ekonomi ya da Teleferik durağında indiğinizde Balçova Teleferik’e ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka’dan vapur ile Konak’a gelip buradan 169 numaralı otobüse binerek Ekonomi ya da Teleferik durağında indiğinizde Balçova Teleferik’e ulaşabilirsiniz.

Fahrettin Altay’dan 169 ya da 969 numaralı otobüse binerek Ekonomi ya da Teleferik durağında indiğinizde Balçova Teleferik’e ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.