İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aşti Dolmuş Saatleri

Aşti Dolmuş Saatleri Ankara’da şehirdışından gelen otobüsler için bildiğiniz üzere servis bulunmamaktadır. Bu sebeple aşti otogar dolmuşları önem kazanmıştır. Güncel ve doğru bilgiyi en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışmaktayız. Ulaşım için önemli olan zamanında gideceğiniz noktaya varmaktır. Burada öğrenciler, çalışanlar, şehri gezmek isteyenler, günü birlik gelenlere bir noktadan bir noktaya gidebilmek için kullandıkları minibüs ve dolmuşların saat bilgisini paylaşmaktır. Aşti dolmuş saatleri için listemiz aşağıdaki gibidir. Ek olarak şehir içi ulaşım için kategorilerden detaylıca bilgi alabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yer var ise ulaşım için nasıl bir yol izleyeceğinizi sayfa altından bizlere sorabilirsiniz.

Aşti dolmuş saatleri

Aştiden ilçelere giden dolmuşlar
Aşti – Batıkent, Aşti – Ulus, Aşti – Ümitköy, Aşti – Havalimanı, Aşti – Kızılay tarafına giden dolmuşlar sabah 06:00 ile hareket saati başlamakta olup akşam 23:00’a kadar devam etmektedir. Aşti dolmuş fiyatları ise gidilecek güzergaha göre değişmektedir. Aşti dolmuşları seferleri çok sık çalışmaktadır. 10 dakikalık periyotlarda gideceğiniz dolmuşlara kolayca binebilirsiniz.

1. Ankaray ile Ulaşım

Ankaray işletmesinin herhangi bir istasyonundan AŞTİ yönüne binilerek ulaşılabilir.

2. Metro ile Ulaşım

  • Metro İşletmesinden Kızılay Ortak istasyonundan Ankaraya aktarma yapılarak ulaşılabilir..
  • Metronun Akköprü istasyonunda Konya yolu güzergahını kullanmakta olan EGO otobüsleri ve Dolmuşlardan yararlanılarak ulaşılabilir..

3. Otobüs ile Ulaşım

  • Kızılay, Opera ve Sıhhiyeden hareket edip Eskişehir yolunu kullanan ve Sincan, Etimesgut, Çayyolu vb. istikametine gitmekte olan EGO araçlarından  armada durağında inilerek ulaşılabilir.
  • Ulus, Sıhhiye ve Güven Parktan hareket edip Eskişehir yolunu kullanan ve Sincan, Etimesgut, Çayyolu vb. istikamete gitmekte olan dolmuşlardan  armada durağında inilerek ulaşılabilir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.