İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antalya Manavgat Dolmuş Saatleri

Antalya Manavgat Dolmuş Saatleri

Antalya Manavgat dolmuş saatleri yaz tatillerini bu bölgelerde yapan kişilerin sıklıkla merak edip sorguladıkları bir konudur. Bu otobüs saatlerini bilmek kişilerin tatillerinin daha planlı bir şekilde ilerlemesine veyahut da bu bölgede ikamet eden kişilerin işlerini daha planlı bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.
Son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan Covid- 19 bu bölgede ikamet eden dolmuşların saatlerini de etkisi altına almıştır. Bunu ise dolmuşların saatlerini etkileyerek yaptığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra bayramların, belirli bazı tatillerin de söz konusu olan Antalya- Manavgat dolmuşların hareket saatlerini etkilediğinin unutulmaması gerekmektedir.
Antalya Manavgat dolmuş saatleri kapsamında yeni düzenlemeler çerçevesinde hareket eden ilk dolmuşun saat 07.30 ‘ta; ikinci dolmuşun ise saat 10.00’ da olduğu bilinmektedir. Ek olarak hareket eden en son dolmuşun ise saat 17.00’da olduğu bilinmektedir. Bu yüzden de bu bölgeler arasında işleri olan ve dolmuş kullanmayı tercih edecek kişilerin bu saatlere uygun olarak otobüsün geçtiği duraklarda beklemeleri gerektiği söylenilmektedir.
Yukarıda verilen bilgilerin yanı sıra Antalya- Manavgat arasında yolculuk yapacak kişilerin Antalya’dan Serik’e- Serik’ten Antalya’ya yolcu alımının olmadığını bilmeleri gerekmektedir. Antalya Manavgat dolmuş ücretleri ise Manavgat merkezde normal ulaşım ücreti 2,5 TL’den 3 TL’ye, öğrenci ücreti 2,25 TL’ye çıktı. Turizm merkezinde Manavgat / Titreyengöl, Sorgun-Titreyengöl 3,75 TL, Manavgat / Side 4,50 TL, öğrenci fiyatları ise 3,25 TL olarak belirtilmiştir.
Antalya Manavgat dolmuş saatleri kapsamında kişilerin Manavgat hareket güzergahları olan Manavgat Otogar, Side Kavşağı, Doğu Garajı, Kumköy Kavşağı, Çolaklı Kavşakları, Şehir içinden dolmuşlara inip binebilmektedirler. Bunun yanı sıra ise Antalya hareket güzergahları olan Çallı, Tedaş, Hal Kavşağı, Aksu, Öğretmen Evi, Düden Kavşağı gibi alanlardan da inip binebilmektedirler. Bu verilen güzergah yerlerinden hafta içi aşağıdaki saatlerde dolmuşların hareket ettiği bilinmektedir.

07.30
10.00
12.30
15.00
17.00

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.