İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antalya Konyaaltı Dolmuş Saatleri

Antalya Konyaaltı Dolmuş Saatleri

Antalya Konyaaltı dolmuş saatleri Antalya ilinin kalabalık olmasından dolayı bu bölgede bulunanları mağdur etmemek için en uygun olan saatlerde ve hareketler arası en kısa olacak şekilde ayarlanmaya çalışılmıştır. Ayarlanmış olan bu saatler ise kişilerin paylaşımına açılmaktadır.
Bu bölgede kişilere hizmet veren dolmuşların bayram tatillerinde ve resmi tatillerde hareket saatlerinde değişiklikler olduğu bilinmektedir ancak buna ek olarak son zamanlarda içinde olduğumuz süreçten ötürü yasaklardan dolayı da dolmuşların saatlerinde değişikliklerin olduğunun bilinmesi gerekmektedir.
Antalya’da bulunan ve kişilere hizmet eden bu dolmuş kişilerden belirli bir ücret talep etmektedir ve bu ücret karşılığında hizmetini yerine getirmektedir. Bu kapsamda Antalya Konyaaltı dolmuş ücretleri ise kişilerden aşağıdaki gibi ifade edilebilmektedir:
İndirimli: 2.70 TL
Kullan at biletler: 3.50 TL
Tam biletler: 3.20 TL
Kredi kartı: 3.20 TL
Öğrenci: 1.80 TL

Antalya- Konyaaltı dolmuş saatleri kapsamında hareket eden ilk dolmuşun sabah saat 06.00’da olduğu bilinmektedir. Dolmuşun diğer saatlerinin ise aralıklı olarak altmış dakikada bir olduğu ve kişilerin de buna göre planlarını yapmaları tavsiye edilmektedir.
Yukarıda verilen Antalya Konyaaltı dolmuş saatleri içeriğine ek olarak ise en son hareket eden dolmuşun akşam saat 21.00 olduğunun bilinmesi gerekmektedir ve bu kapsamda gerekli olan ve dolmuşların alım yaptığı yerlerde yani duraklarda beklenilmesi gerekmektedir.
Söz konusu olan otobüsün güzergahları arasında ise Devler Hastanesi, Şehirlerarası Otobüs Terminali (Otogar), Şarampol, Çallı, Konyaaltı, Meltem, Dokuma, Özdilek, Sigorta bulunmaktadır. Bu bölgelerdeki duraklarda dolmuşun gelme saatlerine yakın zamanlarda beklenilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kişiler bir sonraki otobüsü beklemek zorunda kalabileceklerdir.
Tüm bunların yanında ise kişilerin hem kendi sağlıkları hem de diğer kişilerin sağlıkları açısından maske kullanmaları ve sosyal mesafe kurallarına dikkat etmeleri gerekmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.