İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antalya Kemer Dolmuş Saatleri

Antalya Kemer Dolmuş Saatleri

Antalya Kemer dolmuş saatleri son zamanlarda gündemde olan corona virüs nedeniyle birtakım değişikliklere uğramıştır. Bunun yanı sıra söz konusu olan bu virüsten dolayı bazı günlerde yasak olduğu için düzenlemelere de yer verildiği görülmektedir. Bu yüzden de kişilerin yola çıkmadan önce dolmuş saatlerine bakmaları tavsiye edilmektedir.
Corona virüsten dolayı maske takmanın zorunlu olduğu bilinmektedir ve kişilerin maske takmaya dolmuşlarda daha fazla dikkat etmeleri gerektiği hakkında açıklamalar yapılmaktadır. Dolmuşlarda maske satışı yapılmadığı için kişilerin daha öncesinde bu işlemi halletmeleri gerekmektedir.
Antalya Kemer dolmuş saatleri pandemiden dolayı değişikliklere uğramış ve ilk hareket saati sabah saat 07.00 olarak ve akşam da saat 20.00 olarak belirlenmiştir. Bu saatlerin arasında ise dolmuşlar 15 dakikada bir hareket etmektedir.
Dolmuşlar ilk kalkış yeri olan Antalya Otogar’dan kalkıp 5M Migros veyahut da Atatürk Bulvarı yolu üzerinden hareket etmektedir. Bu otobüse binen kişiler de durak olmaksızın iniş binişlerini gerçekleştirebilirler.
Antalya kemer dolmuş ücretleri de kişiler tarafından merak edilen bir konudur. Bu ücretler ise öğrenci 15 TL; tam 30 TL olacak şekilde belediye tarafından belirlenmiştir.
Antalya- Kemer otobüsleri Beldibi Tatil Köyleri’nden sonra Çifteçeşmeler, Kiriş- Kemer, Göynük ve de Bahçecik duraklarına doğru da hareket etmektedir ve bu duraklarda da duruma göre 3 veyahut da 4 dakika yolcuların dolmuşa binmesi beklenilmektedir.
Antalya- Kemer arası 45 km mesafedir ve yaklaşık olarak ulaşım bir saat sürmektedir. Yol boyunca ise corona virüsten dolayı ayakta yolcu ve maskesiz yolcu dolmuşlara alınmamaktadır. Bu yüzden de bu dolmuşlarda yolculuk yapan kişilerin kendilerini ve sevdiklerini de koruyabilmeleri için bu kurallara uygun yolculuk yapmaları ve de mutlaka maske takmaları beklenmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.