İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ankara Sincan Dolmuş Saatleri

Ankara Sincan Dolmuş Saatleri

Ankara Sincan dolmuş saatleri bu bölgelerde yaşayanlar dahil olmak üzere Ankara halkının merak ettiği konulardan birisidir. Ankara ile Sincan arasına bakıldığı zaman bu iki yer arası toplam 27 km olup dolmuş ile seyahatlerde yaklaşık 35 dakikalık bir süre içermektedir. Bu süre her daim aynı kalmaz bazen daha çok bazen ise daha az olabilmektedir. Sürenin değişkenliği yolun trafiği, yolun iyi olup olmadığı, yolcu sayısının fazlalığı gibi etkenlere bağlı olarak değişir.

Ankara Sincan dolmuş saatlerine gelecek olursak hafta içi ve hafta sonu hizmet sunmaktadır. Sabah saat 06.52’de harekete geçen araç yarımşar saat ara ile akşam saat 19.52’ye kadar, 19.52’den sonra ise birer saat ara ile akşam 22.52’ye kadar hareket etmektedir. Hafta içi ve hafta sonu saatler hep aynıdır.
Korona virüs salgınından ötürü maske takmanın zorunlu olması nedeniyle toplu taşıma araçlarına maskesiz binmek yasaktır. Maskesiz yakalanan vatandaşlara belirli bir miktar para cezası kesilmektedir. Maske satışı toplu taşıma araçlarında gerçekleşmez. Son düzenlemelere göre toplu taşımalara alınırken hes koduna bakılır ve yolcuların ateşi ölçülerek alınır.

Ankara Sincan dolmuş fiyatları ise dolmuşun Ankara’nın hangi semtinden kalktığına göre farklılık göstermektedir. Ortalama bir fiyat olarak bakarsak tam bilet 9 TL indirimli bilet ise 5 TL’ye denk gelmektedir.
Ankara Sincan arası duraklar Sincan Hareket Noktası, Saraycık Yolu1. Durak, Harmandalı, Tunahan Parkı, Peçenek Caddesi, 100. Yıl Ortaokulu, Ankara Caddesi, Pazar Yeri, Kazım Karabekir Parkı, Semiha İsen Ortaokulu, Çağlayan Altgeçidi, Sincan Cumhuriyet Parkı, Nezir Yılmaz Parkı, Sincan Endüstri Meslek Lisesi, Planet Aile Yaşam Merkezi, Hüsna Camii,1937 Sokak, Şehit Sabri Kartal Parkı, Sakarya Ortaokulu, Şehit İzzet Özkan İlkokulu, 2032 Sokak, Etimesgut, Hava Hastanesi, Deniz Lojmanları, Hava Lojistik Komutanlığı ve Ümitköy Metro İstasyonu şeklindedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.