İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ankara Şereflikoçhisar Dolmuş Saatleri

Ankara Şereflikoçhisar Dolmuş Saatleri

Ankara Şereflikoçhisar dolmuş saatleri ulaşım olarak toplu taşıma araçlarından yararlanan insanların merak ettiği bir içeriktir. Ankara ve Şereflikoçhisar arası uzaklık 148 kilometredir. Bu iki yer arasında karayolu ile yolculuk yaklaşık 2 saat 10 dakikaya denk gelmektedir. Ancak bu saatler her zaman için bu şekilde değildir. İstenmeyen durumlarda yolculuk uzayabilmektedir.
Ankara Şereflikoçhisar dolmuş saatleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu iki yer arasında dolmuş değil de şehirlerarası büyük otobüsler daha çok tercih edilmektedir. Saatleri her otobüs için farklıdır. Ancak otobüs bulmak çok zor değildir. Hemen hemen gün içerisinde birçok otobüs hareket etmektedir. Günlük 6 sefer bulunmaktadır.
Toplu taşıma araçlarında günümüz şartlarında korona virüs salgınından ötürü maske ve mesafe şarttır. Otobüsler yarı doluluk oranında olmalıdır. Bu yüzden araçlar hemen dolabilmektedir. Araçlara binerken maske takmak zorunludur. Maske takmayanlara belirli bir ücret karşılığında para cezası kesilmektedir. Maske satışları toplu taşıma araçları içerisinde yapılmaz. Bu yüzden dışarıdan maskeler temin edilmeden araçlara binilmemelidir.
Ankara Şereflikoçhisar dolmuş fiyatları her aracın kalite ve konforuna göre farklılık göstermektedir. Minibüs şeklindeki araçlar daha ucuz olurken şehirlerarası büyük otobüslerde fiyat giderek artmaktadır. 100 TL’ye 120 TL’ye biletler bulunabildiği gibi 20 TL’ye de bilet bulmak mümkündür. Bazı insanlar konforuna bakarken bazı insanlar ise ücrete göre bilet almak isterler. Çoğu zaman her insanın ihtiyacı karşılanır.
Ankara ve Şereflikoçhisar arasında yolculuk için bilet almak gerekmektedir. Türkiye’nin birçok yerinden bu bilet temin edilebilir. İster internet üzerindeki bilet satan sitelerden isterseniz de size en yakın olan bilet satış yerlerinden bu biletleri satın alabilirsiniz. Bu biletler alınırken, günümüz şartlarında bilet satış yerlerinde ve internet üzerinde HES kodu zorunluluğu vardır. HES kodu olmadan bilet satışı gerçekleşmemektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.