İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ankara Kazan Dolmuş Saatleri

Ankara Kazan Dolmuş Saatleri

Ankara Kazan dolmuş saatleri birçoğumuz tarafından merak edilen bir konu olup özellikle bu iki bölge arasında yolculuk edenlerin sıklıkla araştırdığı bir konurdur. Ankara ile Kazan arası mesafe 53 km olup bu iki yer arası yolculuk yaklaşık olarak 51 dakikayı bulmaktadır. Bu süre için her zaman aynıdır diyemeyiz. Bazı zamanlar için yolun durumuna ve trafiğe göre farklılık gösterebilmektedir.
Ankara Kazan dolmuş saatleri hafta içi hizmet vermektedir. Hafta sonu hizmet yoktur. Hafta içi sabah saat 06.10’da araç harekete geçer. Akşam saat 17.30’a kadar hizmet verir. Otobüs saatlerinde istenmeyen durumlardan ötürü otobüslerin kalkış saatlerinde aksaklıklar olabilmektedir. Ancak yol güzergahı değişmediği sürece otobüslerin kalkış saatleri bu şekildedir.
Korona virüs salgınından dolayı toplu taşıma araçlarına maskesiz binmek yasaktır. Maskesiz vatandaşlara para cezası uygulanmaktadır. Toplu taşımalarda maske satışı gerçekleşmemektedir.
Ankara Kazan dolmuş fiyatları ise bir diğer merak edilen konudur. Son düzenlemeye göre Ankara ile Kazan arası tam bilet 5,25 TL, indirimli bilet ise 2,25 TL olarak belirlenmiştir.
Ankara Kazan arası durakların bazıları ise Kazan Aile Yaşam Merkezi, Tarık Buğra Sokak, Adliye Kazan, Kazan Kaymakamlığı, Öğretmen Koşu Yolu, Satı Kadın Parkı, Kazan DSİ, Kazan Anadolu Ticaret Meslek, Kazan Belediyesi, Hamdi Eriş Devlet Hastanesi, Osmanlı Caddesi, Oksan Sokak, Kazan Toki, Aybüke Sokak, Kayı Ortaokulu, Artvin Mahallesi, Yeşilova Villaları, Karayolları Bölge, Kumpınar Köyü, Aydın Köyü, Kum Ocakları, Maliye Denetim, İmrendi, Ankara Bolu Yolu, Ankara Üniversitesi Veterinerlik Bölümü, Dağkaya Köyü, Cumhuriyet Saray Tesisleri, Akıncı Yol Ayrımı, Susuz Köyü, Aski Susuz Pompa İstasyonu, Göksu Parkı’dır. Bu duraklarla birlikte iki yer arasında yolculuk yaparken başladığımız yere geri dönmek kaydıyla arada 162 tane durak bulunmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.