İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ankara Gölbaşı Dolmuş Saatleri

Ankara Gölbaşı Dolmuş Saatleri

Ankara Gölbaşı dolmuş saatleri bu mevkide bulunan kişiler tarafından en çok merak edilmekte olan konudur. Genellikle bu bölgeden haftanın her günü seferlerin bulunmakta olduğu görülmektedir. Gölbaşı mevkiinden sefer saatleri içerisinde istenilen her bölgeye seyahat etmek mümkündür.
Ankara Gölbaşı dolmuş saatleri hafta içi ve hafta sonu olarak değişiklik gösterebilmektedir. Hafta içleri sabah saat 06.30 saatinde ilk sefer yapılmaktadır. Daha sonra ikinci sefer olarak saat 07.00 saatinde sefer düzenlenmektedir. Düzenlenen bir diğer sefer ise 15 dakika sonra olan 07.15 saatindedir. Bu saatten sonra geçen her 15 dakikada bir seferin var olduğu görülmektedir.
Sefer saatleri hafta sonu sabah 06.30’da başlamaktadır. Ve hafta içinde olduğu gibi ikinci sefer saat 07.00’da yapılmaktadır. Bu sefer sonrası her 15 dakikada bir seferlerin düzenlenmekte olduğu görülmektedir. Seferlerin hafta içlerinde 22.30’da son bulmakta olduğu bilinmektedir. Hafta sonu son seferlerin ise hafta içlerinden farklı olduğu ve bu saatlerin 22.00’da son bulduğu görülmektedir.
Korona virüs tedbirleri almak adına dolmuşlar içerisine maskesiz binmek yasaktır. Bununla beraber maske takma zorunluluğuna uymayan kişilere idari para cezası gibi yaptırımların uygulanmakta olduğu bilinmektedir.
Ankara Gölbaşı dolmuş fiyatları farklı düzenlemeler ile değişiklik gösterebilmektedir. Ancak farklı mevkilere ve gidilecek, inilecek olan bölgelere göre dolmuş fiyatlarının değişmekte olduğu bilinmektedir. 31 km uzunlukta olan bu bölge arası seyahatlerde genellikle indirimli ve tam fiyatlarının farklılık göstermekte olduğu görülmektedir.
Yapılan fiyatlandırmalarda son güncellemelere göre Gölbaşı mevkiinden istenilen bölgelere ulaşım için 4.25 TL tam ücret alınmaktadır. Bunun yanı sıra yarım olarak talep edilen ücret ise 1.75 TL olarak bilinmektedir. bu ücretlendirmenin binilmiş olan bölge ve gidilecek olan bölgeler arasında farklılık gösterebileceği unutulmamalıdır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.