İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adıyaman Minibüs Saatleri

Adıyaman Dolmuş Saatleri

Adıyaman Türkiye’nin bir ilidir. Adıyaman ili nüfusu da bir hayli fazladır. Adıyaman Minibüs Saatleri ilinde ulaşım sıkıntısı olmamakla birlikte şehirde çok kolay bir yaşam vardır denilebilir. Adıyaman ili Kültürel ve manevi açıdan bir çok eski değerleri barındıran ve  şehir içerisinde tarihi yapısı en çok olan şehirlerimizdendir . Adıyaman ilinin halk arasında konuşulan bir diğer ismi de tütün şehridir. Tütün satışı ve üretimi açısından ekonomiye oldukça fazla katkı sağlayan üretim elemanıdır. Adıyaman dolmuş ve minibüs saatlerine sayfamızdan ulaşmak mümkündür. Ayrıca Adıyaman şehrinde ki diğer ulaşım araçları ile ilgili dolmuş ve minibüs saatleri dışında bir çok ulaşım araçlarıyla da bilgileri verdik. Adıyaman dolmuşları beyaz renklerde olurlar. Adıyaman ilinin plaka kodu 02 dir. Dolmuşlar da genellikler 02 NV kodu ile başlar. Adıyaman dolmuşları neredeyse Adıyama’nın tüm mahallelerini dolaşmaktadır. Adıyaman dolmuş hat tarifeleri sitemizde listelenmektedir. https://dolmusminibussaatleri.com

Adıyaman Dolmuş Güzergahları

Merkez, Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kahta, Samsat, Sincik, Tut olarak sıralanmaktadır.

Adıyaman Dolmuş Seferleri – Adıyaman Dolmuş Saatleri

Adıyaman Dolmuş Seferleri günün neredeyse tüm saatlerinde gece yarılarına kadar Adıyaman halkına hizmet verebilmektedirler. Dolmuşlar Genel olarak doluluk oranları sefer olarak çok fazla seferler düzenlendiği için dolmuşlar da yoğun olmamaktadır.

Yazın Gidiş seferleri sabah saat 07:00 da başlamaktadır seferler her iki saatte bir akşam saat 17:00 a kadar seferler sürebilmektedir.

Yazın Dönüş seferleri ise sabah saat 07:00 da başlamaktadır seferler bir saat ve iki saat aralığında düzenlenmektedir akşam saat 18:00 a kadar seferler sürebilmektedir.

Adıyaman Kış Ayları Dolmuş Saatleri

Adıyaman Dolmuş Seferleri kış aylarında da seferlerine devam etmektedir.

Kışın Gidiş seferleri sabah saat 07:00 da başlayım her iki saatte bir seferler düzenlenmektedir son sefer saati ise akşam saat 16:00’dır.

Kışın Dönüş seferleri sabah saat 07:00 da başlayıp her yarım saat ve bir saat aralıklarda seferler düzenlenmektedir son sefer saati ise akşam saat  17:00’dır.

Dolmuş saatleri yaz ve kış aylarında belirttiğimiz şekilde olup günceldir. Fakat olası bir değişme ve seferlerin yeniden düzenlenmesi söz konusu olduğunda güncelleneceğini bilmenizi isteriz.

https://www.dolmusminibussaatleri.com

Diğer dolmuş saati seferlerimize sitemizin Ana sayfasından ulaşabilirsiniz.

https://dolmusminibussaatleri.com ailesi olarak sizlere her daim hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Yazılar Korumalıdır.